Zápal močových ciest. Môže mi brániť otehotnieť?

dicinka1
23. máj 2008

ajojte..moze byt aj ta pricina,preco nemozem otehotniet?ked som bola mala bola som 2 krat v nemocnici na to liecena...mohlo mi to nieco poskodit?

marione74
23. máj 2008

ahoj dicinka, myslim ze vseobecne asi nie, ale mne nedavno na laparke zistili ze mam nepriechodne vajcovody, hoci este pred 4 rokmi podla RTG priechodne boli. Pytali sa ma ci som nemala nejaky zapal ci uz slepeho creva, vajecnikov a tusim spomenuli aj mocovych ciest.
takze asi hocaky silny zapal tam v tych spodnych miestach moze potencionalne zapchat vajcovody.

Smutne je ze ja som ziadny zapal nemala, ani chlamydie a uroplazmy ci ako sa volaju tie bestie co to sposobuju a predsa som nepriechodna.

Ty mas RTG alebo laparku ze ci si priechodna?

marione74
23. máj 2008

Inak tusim o kazdej tretej babe pocujem teraz ze ma zapal mocovych ciest pravidelne. Neviem co sa deje...
Kocky nenosite kratke tricka a hole krize? hm 😒 ? Mna to teda zatial nepostihuje az tak casto, nastastie.

dicinka1
autor
23. máj 2008

laparku..mam priechodne vajcovodi..len mam na vajecniku zhrubnutu koru...

marione74
23. máj 2008

iba na jednom ci na oboch? a co to znamena? co to moze sposobit? pojde sa tade tazsie spermiam?

dicinka1
autor
23. máj 2008

nie len sa vajicka nevivijaju tak ako maju..nedorastaju..nemusis ovulovat....

vodnari
25. máj 2008

Ja mám chronický zápal močových ciest a tiež mám problém s ladvinou. Pýtala som sa doktora či náhodou to nieje príčina že nomôžem otehotniet a on mi povedal že nie. Že to budeme potom riešiť. Vy máte aké skúsenosti.

ivka10
16. jún 2008

Ja mam za sebou aj slepak, 3x zapal obliciek a tiez chronicky zapal mocovych ciest ☹ Pomalicky uvazujeme o snazilkovani a tiez sa dost bojim, ze s tym budem mat problem.... Caste zapaly v okoli vajcovodov mozu vraj sposobit zrasty a naslednu nepriechodnost ☹

miriam17
16. nov 2009

baby ako pridem na to ze mam zapalene vajecniky..???....ja som bola dnes u dok.... povedla ze ma asi zapal vajecnikvo...takze rano odber krvi.....vytoky mma uz asi vysse pol roka...nic my nepomaha...moze to byt aj tak vazne ze ma mozeu dat do nemocnice...pls...poradte...

harmanceky
19. nov 2009

Ahojte, ja som dostala zapal moc. ciest teraz v septembri po 15 rokoch. Ani neviem kedy a ako, ci som vobec prechladla, zrazu to tu bolo, som nechapala. Dost ma to prekvapilo, lebo sa snazime o babo a taketo ochorenie som teda ozaj nepotrebovala.
Tiez som sa pytala doktora na priciny nepriechodnosti vajcovodu (zistili mi pri laparke), povedal mi, ze to mohla byt aj hocijaka prechodena chripka.