Žiadne príznaky, žiadne bolesti. Som tehotná?

solene
17. aug 2017

Ahojte dievčatá. Potrebujem trosku poradiť/povzbudiť.
Poslednú menštruáciu som mala od 14.6. cca 5 dní, cykly pravidelne 28-29 dni. Robila som si 2 testy, iba pozitívne, krásne 2 čiarky na oboch. HCG som koncom júla (čiže asi 1 mesiac tehotná) mala cez 49000. Ku gynekológovi idem až na další týždeň, keďže najprv bol na dovolenke on a teraz my... môj "problém" spočíva v tom, že ja absolútne nič necítim, žiadne príznaky ako bolestivé prsia, zvracanie, bolesť v podbrušku... proste nič. Do návštevy gynekológa sa asi zbláznim, či je všetko v poriadku. Strašne chcem, aby bolo, babenko si obaja želáme 😊

veriiik106
17. aug 2017

Ahoj to nevadí,ja som tiež nič necítila ;) bolo mi rovnako ako vždy ;)

deti95060810
17. aug 2017

a čo chceš cítiť...prvé pohyby pocítiš až okolo 20 tt....a nevolnosti ešte stále môžu prísť - ale aj nemusia...

gabona1
17. aug 2017

Ahoj, ja som tiež nič necítila, neboj, ešte to len príde. Užívaj si to a teš sa, že Ti nebýva zle...

solene
autor
17. aug 2017

@deti95060810 nepíšem, že chcem cítiť pohyby, jasné, že tých pár milimetrov nemám šancu cítiť! Skôr také tie príznaky ako opisuje takmer každá- napr. citlivé prsia...

daduska_maminka
17. aug 2017

@solene 0reco zbytocne stresujes ? Co chces citit na zaciatku tehu .. velmi vela bab zistia svoje tehotenstvo az v 3 mesiaci .. mozes byt rada ze ta prsia nebolia ze ta hlava neboli ze nezvracias kazdy den ako 1000 zien :/ co nie je teraz moze prist .. bud pokojna mysli na svoje babatko ako si pekne plava v brusku. Drzim palce.

misinka0611
17. aug 2017

Bud rada ze nemáš problémy ked ich pocítis tak to tiez nebudeš spokojná.

mamutka
17. aug 2017

@solene žiadne citlivé prsia nemusia byť, ani nič. Ja napr.nezvraciam, prsia necítim, ale spala by som ako medveď v decembri. Prídem z práce a zaspim, vidím v letáku gauč a mam pocit, ze čaká len na mňa, vojdem do výťahu a som schopná zaspať opreta o stenu. Je to niekedy strašne, lebo v práci treba makať. Lebo si chcem zacvicit aspoň trochu, prejsť sa a nic. Nevladzem sa hýbať a len sledujem ako priberam, lebo pohyb nulový 😒 len spať a spat a to mi dlhé roky stačilo 6 hodín spánku do dňa. Takže buď rada 😀

sissy27
17. aug 2017

@solene ja som sa v piatom mesiaci pýtala gynekologičky, či si je úplne istá, že som naozaj tehotná - prvého pol kila som pribrala práve v piatom mesiaci, brucho sa mi objavilo na konci šiesteho aspoň nejaké, nič ma nebolelo, žiadne nevoľnosti, akurát teda menzes nebol, ale ten bol aj predtým taký všelijaký, takže tiež žiadna extra zmena...tehotenské veci som ani nepotrebovala, normálne som nosila to čo obvykle... ale fakt som o cca 4 mesiace neskôr porodila 😅 ale je pravda, že keď ma susedia zbadali s kočíkom, tak boli prekvapení, že kedy som bola tehotná 😂

simonkazga
17. aug 2017

Buď rada 🙂 minulý rok sme boli na dovolenke - ja akurát v 8tt - a poviem ti, strávila som viac času na WC ako na pláži. ☹

mariankas
17. aug 2017

Ak si doteraz nič necítila, tak to možno príde neskôr, alebo vôbec. Problém by mohol byť, ak by nejaké príznaky už boli a neskôr vymizli... Držím palce, zatiaľ nestresuj a užívaj si dovolenku!

zalucia
18. aug 2017

joooj moja bud rada, že negrciaš , že ta nenapína len pri pomyslení na niektoré potraviny.....užívaj si to !!!!😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre