Psychosomatická ambulancia - Žilinský alebo Trenčiansky kraj

lega8
16. máj 2022

Dobrý deň,
prosím Vás, nevie niekto poradiť v žilinskom alebo trenčianskom kraji psychosomatickú ambulanciu? Volala som do Medipsyche v Ilave, ale beznádejne plné na dva roky.
Vopred ďakujem.

nellynkaa
16. jún 2023

@lega8 dobrý deň aj ste chodila do medipsyche? Alebo pomohla vám psychosomatika?

lega8
autor
17. jún 2023

@nellynkaa Dobrý deň, nedostala som sa tam. Žiaľ, nemám skúsenosť..

nellynkaa
20. jún 2023

@lega8 lebo ja tam chodím. Dostala som termín hneď do 2 týždňov. Skúste tam zavolať. Budete v čakačke. A oni sa ozvu.

lega8
autor
20. jún 2023

@nellynkaa ok, skúsim ešte raz. Ďakujem pekne.

nellynkaa
21. jún 2023

@lega8 a aký máte problém? Kľudne aj do správy môžte 🙂

124biely
9. okt 2023

@nellynkaa prosím ťa pomohla ti medipsyche lebo ja tam som objednaný na bolest chrbta aj iné všade čítam že každému pomohli zdá sa mi to ako zázrak tebe pomohli a s čím dakujem

nellynkaa
2. nov 2023

@124biely neviem úplne či pomohli lebo stále mám nejaké problémy 😥

124biely
3. nov 2023

@nellynkaa mala si podobné problémy ako ja

nellynkaa
4. nov 2023

@124biely no bolesť chrbta tiež, chrbát stále bolí len niekedy menej a niekedy viac, ale ja mám aj tetaniu v tej oblasti som ok, tak isto bolesti hlavy tiež nemám, celkovo som taká kludnejsia odkedy tam chodím ale s chrbtom mám stále problém :/

124biely
4. nov 2023

@nellynkaa ako dlho chodíš do medipsyche nepovedali Ti že je to psychosomatickeho póvodu

d_i_d_i
30. máj 2024

@nellynkaa prosím ťa a koľko to asi stálo? Ja tiež rozmýšľam že tam pôjdem ale nikde nevidím cenu.

nellynkaa
11. jún 2024

@d_i_d_i už tam nechodim prišlo mi to k ničomu ba naopak nejaké veci sa mi zhoršili 🙈

stelak12
12. jún 2024

@d_i_d_i Cena v medipsyche je 30€.Venuju sa rehabilitacne cca 1.5 hod.( pristroje topka👍) Za masaze 30. minut som platila 40€ a vysledok ziadny.Zacala som tam chodit pred 2 rokmi Zaciatky tazke a nieco sa mi zhorsilo🥲skoro som to vzdala( pokusala ma myslienka ze liecik je rychlejsi🫣)bol to liecebny proces, casom vsetko ustupilo. Regeneracia trva dlhsie a chce to trpezlivost🫠Som bez alergie, bolesti chrbata a hlavne uz nemam migreny💃Dufam, ze tam prijmu moju sestru je v cakacke🙏

nellynkaa
12. jún 2024

@stelak12 ja som tam chodila vyše roka stále som čakala na kontrolnú diagnostiku a stále mi čas naťahovali. Prišlo mi to také naťahovanie času. Pridružili sa mi problémy s nervami tým akou silou ťahali pri čistení dokonca som začala mať problém s úponom na rebre a nechapala som z čoho. Keď som ochorela a nemohla som ísť na terapiu som zistila že mi je lepšie. Opäť som šla na terapiu a zase sa mi problémy vrátili. Až rehabilitačná dr. mi povedala že som mala pootocene rebro z ktorého má dostala a zhodli sme sa na Tom akou silou možno tlačili mi tam niečo pohli v medipsyche. Dokonca mi nerobili dobre ani tie sluchátka. 🙈 Ešte v noci mi v hlave búchala práčka 🤣

stelak12
12. jún 2024

@nellynkaa Na zaciatku si pisala ze si mala tetaniu a ze si v tej oblasti ok a tiez, ze ta prestala boliet hlava a bola si kludnejsia.To sedi, ale potocene rebra🤦‍♀️to nemyslis vazne? Som lekarka a rebra su bud zlomene, alebo narazene a nervy su chranene svalom.Ja som sa tam dostala na odporucanie kolegov lekarov, ktori tam chodia dlhodobo💪🏾ich liecba je ucinna na cievny system, lynfaticky system , psychoakuisticku medicinu....je to vedecka klinika, ktora je topka v zahranici. Mas to verejne na stranke a odbornych vedecky karentoch.Vsetko co opisujes je medicinsky nemozne🤦‍♀️ zrejme skusas co pride a potom to vzdas a hladas problemy, ktore su v tvojej hlave☝️Takto zdrava nikdy nebudes. 💪🏾