Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Žilina, dáme si stretko?

dadus
4. máj 2007

ahoj babule, uz som niekolko krat spominala, ze by nebolo od veci sa stretnut. Kukam, ze nas v teme Zilina bolo dost, ale tiez som si vsimla, ze niekdy ide ta tema do zabudnutia. co tak to ozivit alebo este lepsie sa stretnut? 😉

dadus
autor
12. jún 2007

tak zatial sme 3 😉

dorotka
12. jún 2007

teoreticky by som vtedy mohla byt v pb tak by som sa mozno aj dostavila len ak budu taketo tepla tak urcite trosku neskor mala zle znasa horucavy

dadus
autor
12. jún 2007

no super dorotka 😉

kutina
12. jún 2007

babuchy ja som za a dieťa tiež kope, že prečo nie 😉 , takže píšem ešte zatiaľ do outlooku, lebo ešte do konca júna robím a potom už len praaanie a žeehlenie a tak 🙂

adelav
12. jún 2007

Ahojte, tak aj my sa hlasime, sme za. Je to este daleko, neviem na 100%, ci ano, ale ak budu deti OK, tak urcite. Pa

dadus
autor
13. jún 2007

juj ako sa mi paci, ze sa to takto zbiera 😵

veragaz
13. jún 2007

Pridavam a tesim sa 😀

lucyna
13. jún 2007

Ahojte zeny, ja neviem kde je ten lesopark 😖 Ale inak sa tesim aj ja 😅

alzbetka
13. jún 2007

ahojte, hlasime sa aj my, na 99,9%. 😀

dadus
autor
13. jún 2007

no super, lucy v ziline som ti to kapanek vysvetlila, ak bude este treba tak pouzijem aj ip 😀

dadus
autor
24. jún 2007

nooooooo tak sa nam to uz krati datum nasho stretnutia 😉 uz len aby bolo pekne pocasicko a vsetci sme boli zdravi 😀

viktoryy
18. dec 2008

Ahojky mamičky,tak ak sa bude konat stretko tak sa dobrovolne hlasim.zatial papa

dilik
8. jan 2009

aj ja sa pridam 😉

myss
15. mar 2009

a možem sa pridať ku vam aj ja?

mamajana
12. aug 2009

a tak prečo ste to potom nechali tak a stretko ste nedali, alebo dali a neinformovali? nebolo by od veci ozaj dať štretko

anarida
6. feb 2010

Aj ja by som sa rada pridala 😵

gazujda
28. feb 2010

Ahoj, ja sa chcem tiež z niekym stretnúť. Baby, ktoré idete na kávu?papa

barbis
13. apr 2010

minule im to asi nevyslo.....čo tak zorganizovať to znovu a tentokrát sa aj stretnúť 🙂 inak som tu nová ale hádam to nebude problém 🙂)))

wandeirra
10. máj 2010

tak ako maminy, kedy dame konecne to velke stretko?.🙂)))
hlaaaaaste sa 🙂

kabela
12. máj 2010

Som z oklia žiliny.Predavam detske vecičky...spacie vaky,zavinovačky,sety do postielky,deky do autosedačiek,zavesne plyšove hračky nad autosedačku,hracie rozvojove deky,Hracie kolotoče,puzdra na cumliky,detske overaly,detske bodynkaa ine...Ak by ste dohodli stretko a mali by ste zaujem rada sa s Vami stretnem a poukazujem Vam moj tovarček.S pozdravom Jana.

kabela
12. máj 2010

Maminy bol by zaujem? 😵 😵 😵

valria321
7. aug 2010

haloooooo maminky je tu niaka na kočíkové stretko?????:o)

wandeirra
10. aug 2010

cau valria,vcera sme sa tusim videli? na bulvari... 🙂

valria321
10. aug 2010

wandeira hej hej videli som si ale nebola ista.... 😉

suzik77
17. aug 2010

@valria321 ahoj a kde? 🙂

jankaa15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz