Zoznam skupín

Popis a ciele skupiny

Napriek môjmu veku vnímam najkrajšie sviatky roka zázračne, čarovne, mysticky, rozprávkovo...milujem čas trblietok, snehu, slnka ligotajúceho sa v ňom, akúsi ľudskú blízkosť a lásku...táto skupina je venovaná všetkým, ktorí to cítia rovnako ako ja :-). Teším sa na všetky zimné i vianočné príspevky, či už vo forme vianočných stromčekov, výzdoby, nápadov, tvorenia, receptov i zimných krajiniek...

Moderátori skupiny

Členovia (7297)

Zobraz všetkých členov

Pravidlá skupiny

Radi tu privítame každého , kto si chce najkrajšie sviatky roka dotvoriť podľa svojich predstáv. Nájdete tu množstvo inšpirácie, ako si skrášliť domacnosť, vianočných receptov a rád.
Skupina nie je určená na predaj, ale na inšpiráciu!
Je zakázaná propagácia vlastných eshopov, FB stránok,ako tiež propagácia eshopov a FB stránok konkrétnych fyzických osob...
Predaj, nákup a výmena je v tejto skupinke zakázaný (vid https://www.modrykonik.sk/blog/mariosmykal/arti... ) Upozornenia na ponuky vianočného tovaru v obchodoch ako sú Lidl,Kaufland,Peppco, Kik a pod. sú povolené, tiež sú povolené príspevky upozorňujúce na filmy, a reklamy s vianočnou tematikou.
K dôležitým pravidlám patrí slušné správanie bez osočovania, hádok, irónie, nadávok, výčitiek...k najkrajším pravidlám zaraďujeme TOLERANCIU, LÁSKU a RADOSŤ z najkrajších sviatkov roka, ktoré by nám mali pripomínať, že sme ľudia.
Pri opakovanom upozornení resp. pozastavení príspevku budeš vylúčená zo skupiny za nedodržiavanie pravidiel. Ak nie si s niečím spokojná, kontaktuj niektorú z moderátoriek cez IP, vysvetlíme si to a určite nájdeme riešenie.