Union Swiss Bi-Oil - recenzie a skúsenosti 1 skúsenosť

Union Swiss Bi-Oil je medzinárodne uznávaný špeciálny olej, ktorý sa stará o pokožku žien na celom svete. Získal 349 ocenení v oblasti starostlivosti o pokožku a už v 24 krajinách sa stal najpredávanejším produktom na jazvy, ktorý si záskava dôveru ďalších spokojných zákazníčok.

Jeho zloženie je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov vkomponovaných do olejovej báze tak, aby spolu s prelomovou ingredienciou PurCellin Oil vytvorili ultraľahkú a nemastnú konzistenciu.

Detailné recenzie Bi-Oil od mamičiek z Modrého koníka

Spokojnosť s olejom Bi-oil  Je mojím každodenným pomocníkom pri natieraní bruška od 23 týždňa tehotenstva. Poctivo a pravidelne som každý deň natierala bruško. Mirka z Košíc
Aj piatykrát s bruškom bez strií  V predchádzajúcich tehotenstvách som bruško natierala dvakrát do dňa. Katka z Humeného
Tehotenstvo bez strií?!  Hneď po otvorení, ma prekvapila jemná vôňa zložená z nechtíkového, levanduľového, rozmarínového a harmančekového oleja. Monika zo Senice
Testovačka Bi-Oil po pôrode  Natierala som ho len na brucho, prevažne na staršiu jazvu po odstránení znamienka, cez ktorú sa mi počas tehotenstva vytvorila stria. Maťa z Revúcej
Pomohol ti tento článok?
Nie

Skúsenosti a recenzie s Bi-Oil

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť a recenzie s Bi-Oil?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
anickahanicka76
12. sep 2018

Kto maže, ten ide!

Vďaka dobrému dávkovaniu stačí vyliať pár kvapiek olejčeku do dlane alebo priamo na pokožku a jemnými krúživými pohybmi v masírovať do pokožky. Nakoľko ja mám málo absorpčnú pokožku, vždy musím ešte pár minút po nanesení a vmasírovaní zostať ležať a čakám, kým olejček vsiakne. To je asi jediná vec, čo mi na olejčeku na rozdiel od bežného telového krému prekáža.

Bi-Oilu som začala používať už v 4.mesiaci. Vôbec na nič som nečakala a hneď som začala natierať.

V týchto dňoch začínam 7.mesiac, bruško poctivo mažeme každý večer a zatiaľ môžem napísať, že žiadna nová stria sa neobjavila. Nebudem tvrdiť, že je to na sto percent Bi-Oilom, myslím si, že strie ešte len prídu a žiadna stopercentná prevencia proti nim neexistuje, pretože to záleží od veľa faktorov (hydratácia, elasticita a kvalita kože.....).
  • Vôňa Bi-Oilu je však pre mňa veľmi príjemná, z olejčeku cítiť zmes bylín, no mne tam najviac preráža levanduľa.
  • Vďaka dobrému dávkovaniu stačí vyliať pár kvapiek olejčeku do dlane alebo priamo na pokožku a jemnými krúživými pohybmi v masírovať do pokožky.
  • Na dovolenke sa nám však Bi-Oil veľmi osvedčil aj na spálenú pokožku od slnka, použili sme ho ako záchranu „buď, alebo“, kde už ani Panthenol nepomohol.
  • Nakoľko ja mám málo absorpčnú pokožku, vždy musím ešte pár minút po nanesení a vmasírovaní zostať ležať a čakám, kým olejček vsiakne. To je asi jediná vec, čo mi na olejčeku na rozdiel od bežného telového krému prekáža.
0 poďakovaní