Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bugaboo Bee+

Predaj ukončený 2013

Popis

Bugabo Bee+ je druhou generáciou veľmi obľúbeného ľahkého športového kočíka. Vyšiel na jar 2010. High-endový Bee+ je po zložení najkompaktnejší športový model značky. Je preto luxusnou alternatívou golfového kočíka. Malé kolieska sú v druhej generácii vzdušnejšie s hviezdovým výpletom, ktorý kočíku už prischol. Hladkú jazdu po meste uľahčuje ich mäkké odpruženie. Výškovo nastaviteľnú rúčku budeš u Bee+ počuť pri polohovaní klikať. Pomáha sa tak jednoduchšie zorientovať v jednotlivých polohách.

Športové sedadlo je umiestnené nízko. Jeho otáčanie je podstatne zjednodušené. Sedacia časť nemá opierku nôh, dá sa však predĺžiť. Veľkou výhodou druhej verzie je pridané predlžovanie aj v chrbtovej časti. Bee+ sa tak úplne prispôsobí rastúcemu dieťaťu. Chrbtovú opierku môžeš polohovať od takmer kolmého sedu do úplného ľahu. Tlačidlo polohovania je oproti staršej verzii jednoduchšie. Sedadlo je dobre polstrované, po novom bez postranných látkových bočníc. Vynovená strieška je minimalistickejšia a o niečo kratšia. Ostáva však typicky zaoblená. Podobne ako u obľúbeného Bugaboo Cameleon sa dá kočík striedaním striešok prispôsobovať. V ponuke sú aj letné variácie s vetraním.

Bee+ je vďaka dostatočne hlbokému ľahu vhodný už od narodenia. Pre väčší komfort je tiež v ponuke dokúpiteľná vložná fusakotaška Baby Cocoon. Na konštrukciu môžeš pripojiť aj autosedačku pre vytvorenie cestovného systému.

Bee+ dostať aj v limtovaných edíciách. Známymi sú napríklad Neon Pop/Fluorescent, All Black, Summer Bee, Denim, Pendleton či rôzne variácie Andy Warhol a Van Gogh.

Parametre

Značka
Bugaboo
Typ
športový, dvojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
89 × 53 × 88
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
89 × 46 × 31
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre