Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Emmaljunga NXT90 je najvyšším modelom značky. Je to všestranný športový či voliteľne kombinovateľný kočík s možnosťou vytvorenia tandemu. Aj v dvojmiestnom nastavení má celkovú šírku len 58 centimetrov, takže prechádzky mestom či nákupy nebudú ani s dvomi deťmi problém. NXT90 pritom vďaka stabilnej, odpruženej konštrukcii a kvalitným kolesám prejde aj ťažší terén.

Pri kúpe kočíka si vyberáš okrem farebného prevedenia aj typ konštrukcie, ktorá sa okrem farby líši najmä typom kolies. Competition je najmestskejšia variácia v elegantnej čiernej (vrátane koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými kolesami. Lounge je chrómová strieborná konštrukcia s čiernou koženkou a robustnými terénnymi nafukovacími kolesami s bielym detailom (kombinovaná obvykle s koženkovými poťahmi nadstávb). Outdoor je čierna konštrukcia s využitím kontrastne hnedej koženky a terénnych nafukovacích kolies s výrazným dezénom. Rúčku každej z nich si môžeš prispôsobiť otáčaním aj teleskopicky, takže si tú správnu výšku nájde skutočne každý. Súčasťou rukoväte sú aj úchyty napríklad na prebaľovaciu tašku či kľúče, ale tiež integrovaný popruh na ruku istiaci kočík v prípade, že by sa vyšmykol.

Ergonomické korýtkové sedadlo môžeš pomocou zadnej trčiacej páčky nastaviť do niektorej zo štyroch pozícii. Sedadlo NXT90 ponúka úplne sklopenú pozíciu i kolmú pozíciu sedu “eat-&-go”, individuálne nastaviť sa dá aj opierka nôh. Jeho výhodou je aj mimoriadna priestrannosť. Keďže je vhodné od približne šiestich mesiacov, pre novorodenca je nutné si zakúpiť hlbokú vaničku alebo adaptéry pre autosedačku. Vanička je dostatočne priestranná a dobre odvetrávaná, ponúka tiež možnosť napolohovať opierku pod chrbátikom.

Pomocou adaptéru Go Double môžeš na konštrukciu pripojiť ďalšie sedadlo, vaničku či autosedačku a vytvoriť tak miesto pre dve deti. Skombinovať môžeš jedno sedadlo s vaničkou, alebo dve sedadlá. Kočík tak využiješ pre staršieho a mladšieho súrodenca, pre dvojičky sa bude hodiť len v prípade, že jedno z detí už samostatne sedí. Ku kočíku je v ponuke množstvo ďalšieho doplnkového príslušenstva vrátane prídavného košíka Sidebag pripojiteľného o bok konštrukcie či Quad Kitu - prednej nápravy s veľkými neotočnými kolesami aj do najnáročnejšieho terénu. Sedadlo NXT60/NTX 90 môžeš tiež pripojiť k samostatne dokúpiteľnej konštrukcii NXT Challenge.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (tandem)
Hmotnosť (v kg)
13,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
115 × 58,5 × ?
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
84 × 48 × 18
Pôvod značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Možnosť pripojiť súrodenecké sedadlo
Maximálne zaťaženie sedadla (prvé dieťa - v kg)
17,5
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.