Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gesslein F10 Air+

Kde kúpim použitý?

4 inzeráty v bazári
od 40 €

Popis

Gesslein F10 Air+ je kočíkom zo série F s najrobustnejším podvozkom s preklápateľnou rúčkou. Je bratským modelom F6, na rozdiel od ktorého má predné väčšie neotočné kolesá vhodné aj do náročného terénu. Dokúpením setu predných menších otočných kolies z neho dokonca F6 môžeš vytvoriť. Modely F6 a F10 získali ocenenie za inováciu Plus X Award.

F10 Air+ vychádza zo staršieho modelu F10, má však vylepšený typ kolies z tvrdenej gumy so zabudovanými vzduchovými komôrkami. Vďaka nim je pneumatika ľahšia, jednoduchšie ovládateľná, lepšie priľne na povrch a pritom je dostatočne odolná s vlastnosťami blízkymi nafukovacím pneumatikám.

Konštrukcia F10 v tvare X je kvalitne odpružená. Brzda je pre jednoduchšiu manipuláciu umiestnená na na bok rúčky. Priestranné sedadlo s XXL vetranou strieškou môžeš otáčať a polohovať až do ľahu. Opierka nôh sa dokonca dá predĺžiť pre ešte dlhšiu ložnú plochu. Pre kombináciu od narodenia je dostupná mäkká vložná taška C1 prerobiteľná na fusak, pevná vložná taška C2 či hlboká vanička C3 nakliknuteľná na konštrukciu v dvoch výškach. Pomocou adaptérov možno pripojiť aj autosedačku.

Kočík je v ponuke v desiatkach farieb. V základnej výbave má Loop podložku s Cell Pur penou a vymedzovačom hlavičky. Môžeš si ho však prispôsobiť ďalšími z dokúpiteľných podložiek v ponuke či voliteľnou prebaľovacou taškou, ktorú môžeš obmieňať odzipsovaním a výmenou jej prednej časti. Možným príplatkovým vybavením kočíka je tiež ručná brzda či koženkou obšitá rúčka. Na výber je aj ďalšie príslušenstvo: fusak, slnečník či letný set.

Parametre

Značka
Gesslein
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
114 × 58 × ?
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
93 × 58 × 32
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre