Gesslein F4 Air+ je vyšší model jednoduchšieho Gesslein S4 Air+. Z modelu F4 je dokonca možné buginu S4 vytvoriť nahradením otočného sedadla dokúpiteľnými setom poťahov neotočného sedáku. F4 Air+ vychádza zo staršieho modelu F4, má však vylepšený typ kolies z tvrdenej gumy so zabudovanými vzduchovými komôrkami. Vďaka nim je pneumatika ľahšia, jednoduchšie ovládateľná, lepšie priľne na povrch a pritom je dostatočne odolná s vlastnosťami blízkymi nafukovacím pneumatikám.

F4 Air+ je pevný kočík s konštrukciou z ľahkého eloxovaného hliníka. Štyri odpružené kolesá zvládnu aj mierne zhoršený terén. Priestranné sedadlo s XXL vetranou strieškou môžeš otáčať a polohovať až do ľahu. Opierka nôh sa dokonca dá predĺžiť pre ešte dlhšiu ložnú plochu. Pre kombináciu od narodenia je dostupná mäkká vložná taška C1 prerobiteľná na fusak, pevná vložná taška C2 či hlboká vanička C3 nakliknuteľná na konštrukciu v dvoch výškach. Pomocou adaptérov možno pripojiť aj autosedačku.

Kočík je v ponuke v desiatkach farieb. V základnej výbave má Loop podložku s Cell Pur penou a vymedzovačom hlavičky. Môžeš si ho však prispôsobiť ďalšími z dokúpiteľných podložiek v ponuke či voliteľnou prebaľovacou taškou, ktorú môžeš obmieňať odzipsovaním a výmenou jej prednej časti. Možným príplatkovým vybavením kočíka je tiež ručná brzda či koženkou obšitá rúčka. Na výber je aj ďalšie príslušenstvo: fusak, slnečník či letný set.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
114 × 56 × 94
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
70 × 56 × 30
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.