Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gesslein F6 Air+

Kde kúpim nový?

Popis

Gesslein F6 Air+ je kočíkom zo série F s najrobustnejším podvozkom s preklápateľnou rúčkou. Je bratským modelom kočíka F10, na rozdiel od ktorého má však predné kolesá menšie a otočné. Dokúpením prednej terénnej nápravy s neotočnými kolesami z neho dokonca F10 môžeš vytvoriť. Modely F6 a F10 získali ocenenie za inováciu Plus X Award.

F6 Air+ vychádza zo staršieho modelu F6, má však vylepšený typ kolies z tvrdenej gumy so zabudovanými vzduchovými komôrkami. Vďaka nim je pneumatika ľahšia, jednoduchšie ovládateľná, lepšie priľne na povrch a pritom je dostatočne odolná s vlastnosťami blízkymi nafukovacím pneumatikám.

Konštrukcia F6 v tvare X je kvalitne odpružená a zvládne prejsť aj zhoršený terén. Brzda je pre jednoduchšiu manipuláciu umiestnená na na bok rúčky. Priestranné sedadlo s XXL vetranou strieškou môžeš otáčať a polohovať až do ľahu. Opierka nôh sa dokonca dá predĺžiť pre ešte dlhšiu ložnú plochu. Pre kombináciu od narodenia je dostupná mäkká vložná taška C1 prerobiteľná na fusak, pevná vložná taška C2 či hlboká vanička C3 nakliknuteľná na konštrukciu v dvoch výškach. Pomocou adaptérov možno pripojiť aj autosedačku.

Kočík je v ponuke v desiatkach farieb. V základnej výbave má Loop podložku s Cell Pur penou a vymedzovačom hlavičky. Môžeš si ho však prispôsobiť ďalšími z dokúpiteľných podložiek v ponuke či voliteľnou prebaľovacou taškou, ktorú môžeš obmieňať odzipsovaním a výmenou jej prednej časti. Možným príplatkovým vybavením kočíka je tiež ručná brzda či koženkou obšitá rúčka. Na výber je aj ďalšie príslušenstvo: fusak, slnečník či letný set.

Parametre

Značka
Gesslein
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
114 × 58 × ?
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
92 × 58 × 32
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre