Inglesina Zippy Evo je evolúciou pôvodného obľúbeného Zippyho z roku 2013. Zippy Evo vychádza v modernejšom prevedení, nových farbách poťahov a celkovom minimalistickejšom, elegantnejšom dizajne. Je to veľmi ľahký golfový kočík obľúbený najmä vďaka svojmu rýchlemu, jednoručnému kompaktnému skladaniu. Konštrukcia Zippy Evo je vďaka väčším zdvojeným kolieskam stabilná a zvládne aj nerovné chodníky. Jej súčasťou je integrovaný držiak na nápoje. V spodnej časti nájdeš priestranný nákupný košík, ktorý je však horšie prístupný.

Neotočné sedadlo môžeš polohovať do ľahu dostatočného i pre nesediace bábätko. Je však dostatočne priestranné aj pre staršie dieťa. Textílie sedadla sú komplet prateľné.
Dokúpiteľnou polohovateľnou autovaničkou či autosedačkou Huggy vytvoríš kombináciu podľa svojich predstáv. Na konštrukciu ich naklikneš bez potreby adaptérov. Zippy Evo je tiež v ponuke v trojkombinácii Zippy Evo System. Medzi voliteľné doplnky patrí aj prebaľovacia taška, taška na prenos kočíka, letný poťah či slnečník.

Parametre

Typ
golfový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
105,5 × 54 × 86,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
98,5 × 37 × 36
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.