Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Petite&Mars Street+ Oak 2021

Popis

Petite&Mars Street+ Oak je vyššia verzia Street v pluskovej línii v nových farbách a vzoroch. Jednou z najviditeľnejších zmien je tu však vylepšená strieška so šiltom, ktorá nie je kompatibilná s predošlými modelmi (a naopak staršie kolekcie striešok Street nesedia na nový Street+). Je totiž upevnená na stredovú tyč rukoväte, ktorá zlepšuje celkovú odolnosť a stabilitu kočíka. Plusom sú aj rodičovské a detské madlo potiahnuté koženkou či sieťka v zadnej časti opierky pre vetranie v ľahu.

Tento športiak kupuješ v základe čiernej farby, bez striešky a polstrovania pásov. Tie si dokupuješ voliteľne, podľa vlastného vkusu, a ďalším samostatne dokúpiteľným farebným setom si svoj kočík vieš prispôsobiť. Priestranné sedadlo s nosnosťou 22 kg (aj s nákupným košíkom je celková nosnosť kočíka 25 kg) je možné v chrbtovej i nožičkovej časti polohovať až do ľahu.

V ponuke ju nájdeš v edícii farebnú variabilitu v podobe dokúpenia striešky a polstrovania na popruhy vo farbách Basic Line alebo limitovanej edície striešok Limited 100. Na výber máš tiež, či si zakúpiš základnú verziu Street+ Oak (a k nej teoreticky dokúpiš aj nafukovacie kolesá Air), alebo rovno objednáš verziu Street+ Oak Air s nafukovacími kolesami. S nafukovačkami je samozrejme ťažší - váži s nimi 11,39 kg. Samozrejmosťou sú aj ďalšie voliteľné doplnky ako podložka, nánožník a pod.

Parametre

Typ
športový
Hmotnosť (v kg)
9,96
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
108 × 45 × 87
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
28 × 45 × 75
Pôvod značky
Česká republika, Slovensko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
6 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre