Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade je najnovším a najluxusnejším kočíkom rady Snap. Je to neotočný štvorkolesový športový kočík s vysokou nosnosťou. Názov Snap je odvodený od rýchleho spôsobu skladania sedadlom smerom dnu. Snap 4 Trend Tailormade je o niečo ťažší než pôvodný Snap 4, je však stále veľmi ľahkým kočíkom. Oproti základnému modelu prináša prémiovú Tailormade kvalitu poťahov striešky i sedadla v melange prevedení a Trend prvky: koženkou potiahnutú polohovateľnú rúčku i detské madlo, dvakrát predĺžiteľnú štvordielnu striešku s UV sieťovaným vetracím dielom EXpanda, zakrytú zadnú stranu striešky a podstatne priestrannejšie sedadlo. Vynovenými sú aj výplet a dezén kolies, elegantná sivá konštrukcia či jednoručné skladanie bez potreby odisťovania konštrukcie na ráme.

Neotočné sedadlo môžeš polohovať do ľahu dostatočného aj pre malé bábätká. Pre komfort novorodenca sú v ponuke aj adaptéry na autosedačku či plnohodnotná hlboká vanička. Namiesto vaničky môžeš tiež použiť vložnú tašku. Ku kočíku sú dostupné aj terénnejšie nafukovacie kolesá, s ktorými sa predáva vo verzii Snap 4 Sport Trend Tailormade.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
108 × 53 × 100
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
74 × 53 × 28
Pôvod značky
Austrália
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Prosím Vás, dá sa k tomuto kočíku (Valco Snap 4 trend) pripojiť cez adaptéry vanička od Valco Snap 4? Keď som sa pýtala cez slovenské eshopy, nevedeli mi odpovedať. Poprípade, viete mi poskytnúť foto, ako to vypadá? Ďakujem.
Ahoj, výrobca túto informáciu na svojich stránkach jasne neuvádza, preto asi ani eshopy nevedia naisto. Snap 4 Trend Tailormade má vlastnú vaničku pre sériu Trend, fotografiu nájdeš v obrázkoch ku kočíku tu nad popisom (stačí si ich tu preklikať na koniec). Neviem však, nakoľko je u nás dostupná, tak by možno riešením bola vložná vanička (typ Eclipse, alebo univerzálna), ktorá do sedadla sadne takmer určite. Ideálne je si to vyskúšať na predajni samozrejme, prípadne skúsiť aj tú klasickú ku Snap 4, no naozaj len naživo (Snap 4 a Snap 4 Trend majú takmer rovnakú šírku, ale môže sa stať, že nesadne).