Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Valco Baby Snap Duo Trend je vyššou verziou obľúbeného Snap Duo, vychádzajúcou z luxusného single modelu Snap 4 Trend Tailormade. Na rozdiel od Snap Duo prináša prémiovú Tailormade kvalitu poťahov striešok i sedadiel v melange prevedení, a tiež Trend prvky: koženkou potiahnutú polohovateľnú rúčku i detské madlo, dvakrát predĺžiteľnú štvordielnu striešku s UV sieťovaným vetracím dielom EXpanda a priestrannejšie sedadlá.

Snap Duo Trend je na dvojkočík ľahký a relatívne kompaktný, zložíš ho rýchlo a jednoručne, pre značku typicky sedadlami smerom dnu - takže sa v aute neušpinia. Neotočné sedadlá sú plne poohovateľné v chrbtovej i nožičkovej časti, využiť sa tak dajú už od narodenia. Jedného či dvoch novorodencov môžeš tiež umiestniť do jednej či dvoch pripojiteľných hlbokých vaničiek pripojiteľných pomocou adaptérov. V prípade vekovo rozdielnych súrodencov oceníš tiež možnosť ku kočíku pripojiť pomocou príslušných adaptérov jednu autosedačku.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (double)
Hmotnosť (v kg)
11
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
105 × 74 × 81
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
74 × 70 × 33
Pôvod značky
Austrália
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (prvé dieťa - v kg)
20
Maximálne zaťaženie sedadla (druhé dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

Predava tento kocik uz aj nejaky slovensky predajca? Zatial som videla len Snap Duo a pre mna super napad, len potahy su sustiakove, velmi nekvalitne...
Ahoj, bohužiaľ, táto variácia sa k nám ešte nedostala - zatiaľ je dostupná len v Auatrálii či pre západné trhy. Keďže značka je u nás pomerne populárna, snáď sa ho čoskoro dočkáme aj tu!