Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Autosedačka

Používaná "prechodná" autosedačka/vajíčko - je väčšia ako klasické vajíčko, takže ideálna pre väčšie dieťa. Je do 13 kg a má dve možnosti použitia (0-10 kg a do 13 kg) - podľa toho sa môže zdvihnúť do polosedu alebo poloľahu. Používali sme ju iba prechodne, keď nám malý narástol, už bol vysoký a nezmestil sa do vajíčka, ale na autosedačku II ešte nevedel dobre sedieť a nemal ani vek. Je v dobrom stave. Súčasťou je aj "strieška", aby dieťaťu nesvietilo do očí.
Aktualizovaný pred 2 dňami
306 zobrazení od 15. mar 2018
15 €6 €
lemonka11    Žilina
Milé mamičky, ďakujem za nakuknutie do môjho bazarika.
Predávané veci sa snažím popísať podľa skutočného stavu. Ak chýba nejaká informácia, pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, vysvetlím... V prípade, že ide o drahý tovar alebo moje pochybenie, tovar beriem späť.
O výmenu vo všeobecnosti nemám záujem, ale v princípe ju neodmietam. Skôr že doma máme dosť vecí a chcem sa ich skôr zbaviť ako vymeniť nepotrebnú vec za viac-menej nepotrebnú :)
Ceny dávam primerané, nerada zjednávam, ale je to obchod, všetko je otázka dohody, môžete skúsiť :) Pri väčšom odbere dohoda možná.
Otázku neberiem ako potvrdenie záujmu. Po potvrdení záujmu tovar rezervujem max. 3 dni. Ak treba dlhšie, stačí povedať.
Tovar posielam akýmkoľvek spôsobom podľa toho, ako si vyberiete. V prípade obyčajnej pošty nemám doklad o odoslaní a teda nemôžem brať zodpovednosť na seba, treba to pri kúpe brať do úvahy. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty.
http://cennik.posta.sk/
Číslo môjho účtu: SK02 8360 5207 0042 0026 2222
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Autosedačka, casualplay