Ulož - uložené 4×

Autosedačka ZOPA Niro ako nová

Ako nová, nebúraná, mame dve. Pôvodná cena 120 €.
Autosedačka Niro v modernom dizajne poskytne deťom na cestách maximálne bezpečie a komfort. Autosedačka má vďaka SIDE PROTECT zvýšenú ochranu proti bočnému nárazu. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zabezpečená vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu alebo pomocou bezpečnostného pásu vozidla. Sedacia oblasť a možnosť nastavenia výšky hlavovej opierky garantuje dostatok miesta pre rastúce dieťa cca od 9 mesiacov do 12 rokov.

Súčasťou sedačky aj vložka pre menšie deti, ktorá je obojstranná, priedušná a v letných mesiacoch odvádza pot. Sedačku si veľmi ľahko napolohuje podľa potrieb dieťaťa kolieskom vpredu.

Charakteristika:

Použitie 9 – 36 kg
Bočná ochrana SIDE PROTECT
Ľahko sa inštaluje pomocou kotevných bodov ISOFIX s Top Tetherom alebo ju možno pútať aj pásom
Jednoduché polohovanie predným kolieskom
Aktualizovaný pred 7 hodinami
40 zobrazení od 5. júl 2022
90 €
Oznam od predajcu: Ahojty, vďaka za nazretie do mojho bazárika, dúfam sa vám niečo zapáči, v prípade odberu viacerého tovaru ponúkam zľavu,
dadika117    Martin
Zbavujem sa vecí. Peniažky prosím zasielať na toto číselko účtu SK808360 5207 0042 0550 2213, po obdržaní platby ihneď tovar zasielam. Som naklonená i výmennému obchodu v prípade, že sa mi niečo z vašej ponuky zapáči. Pri väčšiom odbere mojho tovaru zlava zaručená.
Zobraz celé podmienky
Autosedačka zopa niro ako nová, zopa
Autosedačka zopa niro ako nová, zopa
Autosedačka zopa niro ako nová, zopa
Autosedačka zopa niro ako nová, zopa