Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Balíček tričiek

Veľkosť písaná S/36, 2x dlhý rukáv, 3x krátky rukáv.
Sivé a ružové nemajú štítok, veľ odhadom, ostatné majú štítky. Pozrite aj ostatné inzeráty
Nosené viď foto
Predaj spolu ako balík za 4€ alebo
zvlášť 1,50€/ks
+pošta
Aktualizovaný včera
14 zobrazení od 1. mar 2021
5 €4 €
Oznam od predajcu: U mňa aj výmena.Na poštu chodím v stredu. Veci viem aj doviezť po dohode do Prešova pri nákupe nad 5€, ak mám smer na PO
jojka18    Sedlice (okres Prešov)
💁📢 Vitajte 🙂
Prosím prečítajte si PODMIENKY predaja!
Prajem Vám príjemné nakupovanie, prezeranie ☺👀

VECI NA PREDAJ V MOJOM BAZÁRIKU :
Veci, ktoré predávam sú väčšinou nosené, používané..postupne ako dcérka rastie, pridávam na bazárik na predaj vecičky, ktoré už nepotrebuje..Predávam aj veci a oblečenie moje a manželove.👚👗👜👡
Ponúkam oblečenie nosené - niektoré viac, niektoré menej, niektoré na donosenie, aj v top stave, ktoré sme nestihli vynosiť.
Oblečenie skladujem v mechoch, všetko bolo pred odložením opraté, vopred sa ospravedlňujem ak niektoré vecičky sú pokrčené, predpokladám však, že každá z vás, keď tu nakupuje si vecičky potom doma operie, ožehlí ( ja tak isto nakupujem občas aj veci z MK, vždy si pred používaním operiem) nakoľko ich nemám kde skladovať tak sú zabalené v mechoch, v skriniach. Inzerát je aktuálny pokiaľ nie je pozastavený, zmazaný. Ak je v danom inzeráte, kde je viac vecí napísané predám všetko spolu t.j. predám len všetko spolu, nežiadajte ma len o konkrétnu 1 vec z toho inzerátu. Ak by som to chcela predať zvlášť, tak by som to mala napísané predám aj zvlášť.
Za záväznú objednávku považujem ak Vám napíšem č.útu a vy mi napíšete adresu, vtedy aj inzerát pozastavím a čakám za platbou. Tovar posielam až keď mi prídu od Vás peniažky 💶 na účet, nikdy nie skôr. Na platbu čakám max. 3 dni, inak inzerát znova dávam aktívny a posuniem ďalšiemu záujemcovi. Na DOBIERKU neposielam. Obyčajné poštovné na vlastné riziko, za stratu balíka ja nezodpovedám, poštovné je podľa tarif SP, ja posielam väčšinou obyčajne ( zatiaľ sa mi nestalo aby balík niekomu neprišiel) alebo doporučene alebo ako balík na poštu ✉ 📩. Na poštu aktuálne chodím 1x do týždňa alebo 1x za 2 týždne, väčšinou v stredu ak mi platba príde do stredy rána.. ak neskôr, tak potom posielam až o týždeň v stredu. Poprosím Vás o trpezlivosť pre odoslanie balíka, ak mi napr. ochorie dcéra alebo mám iný vážny dôvod kedy sa nemôžem dostať na poštu, vždy Vás informujem ak sa niečo nečakané udeje. Ďakujem za pochopenie!
Na cenách sa viem ešte rozumne dohodnúť, hlavne pri väčšom odbere, (neplatí na veci, ktoré su zľavnené, pri niektorých prípadoch viem ísť ešte pod cenu) potrebujem uvoľniť miesto v skriniach. Veci balím a posielam do toho čo mám po ruke (napr. použité plast.obálky, tašky, papier a podobne), balné si neúčtujem.

Som ochotná rezervovať veci 2 dni, inak posúvam ďalšiemu záujemcovi..Ak prejavíte o danú vec záujem a neozvete sa do 48 hodin(2dní)⏳⏰ či ju kúpite alebo nie, tak isto posúvam ďalšiemu záujemcovi, neplatia na mňa žiadne výhovorky, že som tu nebola, že som bola odcestovaná a podobne.. 2 dni je dosť dlhý čas na to, aby ste odpísali či kupujete danú vec alebo nie.

Nebránim sa aj VÝMENE, ale nie za každú cenu. Len ak sa mi niečo hodí z Vašej ponuky a ceny pri výmene sú vyššie ako pri predaji, keďže predaj uprednostním pred výmenou..momentálne potrebujem tieto veci: oblečenie pre dcérku, veľ.116,122 bez poškodení.. obuv veľ.29,30,31 bez poškodení .. nejaká detská hračka pre 6.ročné dievča- napr.lego, detské albi knihy hovoriace, hlavolamy pre predškolákov,atď..
...kávová moderná súprava s podšálkami 6 ks, ...stojan na servítky, stojan na kvetináče ..biele, čierne,sivé poličky,.. biela skrinka na topánky/botník, biela komoda top stav ..fotorámčeky striebornej, sivej,čiernej (bielej)farby,... tanierová súprava vhodná aj do mikrovlnky-top stav, ...kvetináče väčšie, menšie.. -nepoškodené....
košíky ratanové, papierové 3 kusy v sivej farbe alebo čiernej s poklopom, hand- made výrobky pletené z papierových ruličiek, darčekové koše prázdne nepoškodené...handmade výrobky..alebo ponúknite niečo, ak by sa mi to hodilo tak som ochotná vymeniť s mamičkami, ktoré majú kladné hodnotenia ( kupujúca má aspoň min.20 hodnotení, ak u Vás vidím negatívne hodnotenia - nevymieňam), ak sa mi nehodí čo ponúknete, tak potom len predaj z mojej strany je možný .. Výmena sa uskutoční z mojej strany len ak ma naozaj niečo zaujme z ponuky Vášho bazára. Kozmetiku nepotrebujem, mám jej dosť. Ceny mám nízke, tak sa môžem rozhodnúť koľko čoho a začo s Vami vymením. Ak mám napr.v inzeráte tri kusy tak mením kus za kus alebo kde je napr. cena za tričko 1€ neznamená to že pri výmene z Vášho bazára si vyberiem niečo v hodnote 1€, cena v inzeráte je určená pre kupujúcich, pri výmene platí to ako sa dohodneme, čo za čo vymeníme.. Ďakujem za pochopenie!

Komunikujem prostredníctvom správ len tu na MK,
pod daný inzerát o ktorý ste prejavili záujem - nie e-mail! Poprosím o slušnosť a milú komunikáciu a bude spokojnosť na oboch stranách. Taktiež čakám info o doručení balíčka 📬, ak sa neozvete do 4 prac.dní od odoslania tak mažem inzerát- považujem to za doručený balík..


⚠️VECI SPÄŤ NEBERIEM , peniaze nevraciam⚠️
Preto sa pýtajte, pýtajte a pýtajte všetko čo Vás zaujíma, rada odpoviem, kde nie sú rozmery tak všetko premeriam, pofotím bližšie aj viac fotiek, detaily atď..takže radšej sa 100x opýtať ako potom mi písať zlé hodnotenia, pripomínam JE TO BAZÁR, nové veci sa kupujú v obchode, alebo sú uvedené ako nové nepoužité, nie vždy sa mi podarí danú vec dokonale a perfektne pofotiť. Pozrite si všetky foto v inzeráte, otvorte a priblížte si ak si niečím nie ste istý, hlavne kde je napísané "nosené" stav je nafotený na foto. Občas pošlem nejaký darček, buď nejaké veci/topánky na donosenie, opravenie a možno vyhodenie (záleží od náročnosti mamičky..možno to niektoré poteší a využijú to a možno nepoteší a vyhodia..100 ľudí = 100 chutí 😉) Veci ktoré darujem k objednávke ( na požiadanie) - t.j. jeden celý nákup = jedna vec/veci v jednom inzeráte na darovanie. Keď je napísaná v inzeráte k darovanej veci aj cena minimálneho nákupu, t.j. čistý nákup bez poštovného. (Napr. darujem k nákupu nad 5€ - znamená nákup v ktorom ešte nie je započítané poštovné )
Niektoré veci pri nákupe nad 5€ viem po dohode priniesť osobne, keď mám cestu do Prešova, Kysaku. Stačí len napísať a dohodnúť sa 😉 posielam len v rámci SR.
Ďakujem za pochopenie a prečítanie si mojich podmienok.

Vždy sa poteším aj milému hodnoteniu, ja tak isto pri vzájomnej spokojnosti poteším hodnotením Vás ☺

Pekný deň/večer ❤😉🍀👨‍👩‍👧
Zobraz celé podmienky
Balíček tričiek, s
Balíček tričiek, s
Balíček tričiek, s
Balíček tričiek, s
Balíček tričiek, s
Balíček tričiek, s
Balíček tričiek, s