Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mikiny 110/116

V dobrom stave rôzne značky f&f Gap PREDANÉ
Aktualizovaný pred 2 týždňami
14 zobrazení od 20. apr 2021
8 €
denis88    Štúrovo (okres Nové Zámky)
Prosím neponúkajte mi veci na výmenu, veci nemením len predávam

Ďakujem za nahliadnutie Vás v mojom bazáriku

Nájdete u mňa veci, ktoré sú nenosené alebo len pár krát oblečené po mne mojom synovi a dcérke väčšina je v 100 % stave a ak sa chybička nájde na všetko upozorňujem.

Popisujem, fotím, meriam najlepšie ako viem, ak sa Vám žiada ešte niečo navyše, píšte a pýtajte sa, rada odpoviem, poradím.

Ak sa o veciach len informujete, po mojom odpísaní, čakám na odpoveď 1 – 2 dni, potom posúvam ďalšiemu záujemcovi, ak je komu.

Ak prejavíte záujem a vyžiadate si poklady k platbe, vec Vám dávam do rezervácie a po mojom odpísaní čakám 3 dni, buď na Vašu odpoveď, prípadne platbu, ak nepríde ani jedno ani druhé, vec dávam naspäť do predaja.

Balíčky sa snažím odosielať čo najskôr od prijatia platby na účet,o prijatí platby a odoslaní balíka vždy informujem. Potešilo by ma keby ste mi dali vedieť, či balíčky dorazili v poriadku..

Dobierka - Ak máte dobré hodnotenie na dobierku tak viem poslať. (BEZ HODNOTENIA NA DOBIERKU NEPOSIELAM) ale radšej doporučene alebo obyčajne je to aj lacnejšie a mám istotu že balik preberiete

Ďakujem za prečítanie a veľmi sa na Vás a našu spoluprácu teším
Zobraz celé podmienky
Mikiny 110/116, 104–116