Ulož - uložené 3×

Taška na kočík Britax

Predám priestrannú málo používanú tašku Britax vo fialovej farbe. Taška je bez poškodenia, súčasťou je aj prebalovacia podložka, ktorá sa dá zazipsovať k taške a nezaberá miesto v nej. Zapínanie na zips, vo vnútri je predelovacia priehradka ktorá sa dá vybrať a máte viac priestoru. Z vonku zo zadu je ďalšia priehradka.
Rozmery sú 30/ 37/ 11cm.
PC bola 55€.
K cene treba pripočítať poštovné, alebo osobne BA Dúbravka.
Aktualizovaný pred 2 dňami
213 zobrazení od 3. júl 2019
25 €15 €
crviacik    Bratislava - Dúbravka
Milé mamičky aj nemamičky, ďakujem, že Ste nahliadli aj do môjho albumu!
Keďže od 1.10.2020 nastupujem do práce, nebudem mať čas chodiť na poštu, čiže zásielky budem posielať raz do týždňa. Zásielky budem posielať ako sa mi bude dat, lebo pracovna doba od 7.00 do 16.00 a potom musím utekať do školy pre syna, aby som ho stihla v ŠKD vybrať do 16.30 a už ťažko budem stíhať poštu.
V prípade Vášho záujmu o inzerát, Vám danú vec rezervujem na jeden deň, ak neodpovedáte a vidím, že Ste si správu prečítali, posúvam tovar ďalej, lebo sa často stáva, že maminky prejavia záujem a potom nedajú vedieť, že si to rozmysleli.
Po dohode viem rezervovať aj na dlhšie.
Ak Ste prejavili záujem o niektorý z mojich inzerátov, tak k predajnej sume si pripočítavam aj POŠTOVNÉ podľa taríf SP, ak v inzeráte nieje uvedené inak. Preferujem platbu na účet. Tovar posielam najradšej DOPORUČENE, no viem poslať aj obyčajne, no nezodpovedám za stratu! Už sa mi stratilo niekoľko zásielok a nedalo sa to reklamovať bez podacieho čísla.
V Bratislave možný OSOBNÝ odber !!!!!!

VECI NEVYMIEŇAM, LEN PREDÁVAM, NEŽIADAJTE MA O TO PROSÍM, NA OTÁZKY VÝMENA??? NEBUDEM REAGOVAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!
Tel. kontakt 0918 607 986- ak máte otázky, tak môžete aj volať !!!!
CENY SÚ PEVNÉ, PROSÍM NEZJEDNÁJTE, AJ CELÉ POŠTOVNÉ SI HRADÍ KUPUJÚCI !!!!!!!!!
Zobraz celé podmienky
Taška na kočík britax, britax
Taška na kočík britax, britax
Taška na kočík britax, britax
Taška na kočík britax, britax