Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Volare - disney minnie bow-tique detský bicykel 16" - pink

Dievčenský bicykel Disney Minnie Mouse 16 palcov. Špeciálne vyrobené pre každé dievča, ktoré miluje myš Minnie. 16-palcové detské bicykle VOLARE sú vhodné pre deti vo veku od 4 do 6 rokov s veľkosťou šiat od 104 do 110. 16-palcový Disney Minnie Bike je ideálnym prvým bicyklom, s ktorým sa vaše dieťa naučí jazdiť na bicykli. Bicykel Minnie Mouse môže rásť so schopnosťami vášho dieťaťa, pretože je vybavený odnímateľnými pomocnými kolieskami s farebným vzorovaným rámom pre ďalšiu zábavu. S mnohými funkciami, ako sú blatníky, úplne uzavretý potlačený kryt reťaze na ochranu malých prstov, nastaviteľná výška riadidiel, sedadlo pre bábiku a kôš. Vlastnosti: Dve ručné brzdy, oceľový rám, oceľové ráfiky s pneumatikou nafúknutou vzduchom, odnímateľné pomocné kolieska, oceľový kôš s grafikou Minnie. Zmestí sa do vnútorná noha dlžky 45-55cm. Varovanie: Používa sa pod priamym dohľadom dospelej osoby. Oficiálny licencovaný produkt Disney. 85% zostavenéZvonček: Žiadny
Váha: 11,5 kg
Typ rámu: dievčenský
Dĺžka vnútorného švu: 53 - 64 cm
Výška rámu: 25,4 cm
Ručné brzdy: Áno predná a zadná brzda (bez brzdy spätným chodom pedálov)
Kolesá: 16 palcov
Kryt reťaze: Zatvorený
Farba: Ružovo-fialová
Vek: 4 - 6 rokov
Pneumatiky: Áno
Kôš / Predný nosič: Áno
Licencia: Disney Minnie
Výška riadidiel: Áno, nastaviteľná
Ráfiky: Oceľové, nastaviteľné lúče
Odpruženie: Nie
Prevody: Žiadne
Výška sedla od zeme: 53 cm
Výška sedadla: Nastaviteľná výška
Pomocné kolieska: Áno
Rám: kov
Veľkosť šiat: 104 - 110
Rozmer krabice (d x š x v): 90,0 x 18,0 x 45,0 cm
Aktualizovaný pred 3 dňami
10 zobrazení od 10. máj 2021
164,95 €
Oznam od predajcu: Najlepšie hračky pre všetky detičky nájdete na Market24 viac tu: https://bit.ly/2YWAYtY
evamarket24    Bratislava - Staré Mesto
www.market24.sk - e-shop pre deti a celú rodinu.
Náš internetový obchod www.market24.sk Vám ponúka tovar pre detičky a ich rodičov - od cumlíkov, fľaštičiek, sterilizátorov, cez autosedačky všetkých vekových skupín, kočíky od narodenia i športové - golfové kočíky, trojkolky, odrážadlá, fusaky, hračky pre detičky od narodenia i tie skôr narodené, ale aj knihy, potreby do domácnosti či kozmetiku.
Predávame len nový tovar so zárukou min. 2 roky- nie z druhej ruky.

Ak si vyberiete niečo aj tu na Modrom konikovi, je potrebná objednávka na www.market24.sk. Platné sú vždy ceny uvedené na www.market24.sk. Kompletné informácie sú uvedené v našom e-shope, nakoľko na modrého koníka nie je možné dať do popisu pri niektorých produktoch všetky potrebné informácie. Rozhodujúci je popis a fotografie, uvedené v našom e-shope www.market24.sk. Nie všetky ceny sa vždy zhodujú s cenou v e-shope, nakoľko nie je možné prepojenie online s e-shopom. Ceny sú platné len na www.market24.sk

Nerobíme "reálne" fotky tovarov, ktoré ponúkame, nie je to žiaľ v našich možnostiach. Fotky máme k dispozícii také, aké dávajú výrobcovia.

V našom showroome na Starej Vajnorskej 37 v Bratislave je možné vybrané produkty vidieť aj naživo. Tak isto je možný osobný odber v Bratislave.

Ceny sú fixné, tak isto ako i ceny za doručenie. Nezasielame tovar prostredníctvom Slovenskej pošty - ani ako balíky ani ako listy.

Tovar je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service (UPS) - In Time alebo si môžete zvoliť jednu z mnohých pobočiek Zásielkovne.
Doručenie zdarma pre objednávky nad 129 EUR a pri platbe vopred - úhrada faktúry (platí pre doručenie na adresy v Slovenskej republike, doručenie zdarma neplatí pre platbu na dobierku a platbu platobnou kartou).

Cena dopravy sa účtuje podľa váhy objednaného tovaru. Cenu za dopravu je možné vidieť priamo v nákupnom košíku a následne v objednávke.

Pri platbe na faktúru môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby.

Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave. Zásielky sú poistené a dopravca prepravná spoločnosti ručí za tovar.
V prípade, že si odvoz tovaru zabezpečí kupujúci, predávajúci nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave tohto tovaru.

Pokiaľ si zákazník vyberie ako spôsob dodania tovaru „Dobierka“, je povinný túto zásielku prevziať.

V prípade neprevzatia tovaru od kuriéra je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu minimálne škodu vzniknuté týmto jednaním (spravidla cenu dopravy, poštovné tam a späť. balné, manipulačné v plnej a preukázateľnej výške.)

Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou, prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho.

Kupujúci je povinný dôkladne skontrolovať tovar pri jeho prevzatí od prepravcu/kuriéra a potvrdiť svojím podpisom prevzatie tovaru na doklade o prevzatí tovaru.
Doručenie Slovensko
Doručenie zdarma nad 149 EUR pri platbe faktúry vopred (ak doručovacia adresa je v Českej republike alebo v Rakúsku).

Tovar Vám doručíme až na miesto určenia, štandardne v pracovné dni. Tovar je po odoslaní z nášho skladu doručený do 1 pracovného dňa na Vami zadanú adresu.

Štandardné doručovanie je uskutočnené prostredníctvom kuriérskej služby UPS - In Time.

Doručenie Slovensko

Váha od /do cena s DPH
0 - 1 kg 2,89 €
1 - 2 kg 3,09 €
2 - 3 kg 3,29 €
3 - 7 kg 3,79 €
7 - 12 kg 4,59 €
12 - 20 kg 5,39 €
20 - 30 kg 8,39 €
nad 30 kg 10,79 €
Príplatok za dobierku je 0,99 EUR pre objednávky do hmotnosti 2 kg. Dobierkový príplatok pre objednávky nad 2 kg je +1,15 EUR k cene prepravného.

Dobierka je možná pre objednávky v hodnote od 5 EUR do 250 EUR.

Doručenie zdarma neplatí pre platbu na dobierku a platbu platobnou kartou).

Rozhodujúca cena za doručenie je v našom E-Shope (www.market24.sk). Ceny za doručenie pri inzerátoch nie sú uvádzané. Je potrebné všetky objednávky realizovať prostredníctvom nášho E-Shopu.

Objednávky sa riadia Obchodnými podmienkami nášho obchodu - http://www.market24.sk/obchodne-podmienky/

Za Market 24
Eva Ďatková
Zobraz celé podmienky
Volare - disney minnie bow-tique detský bicykel 16" - pink, volare,16