Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Blúzky, košele
Použitý tovar

Košeľa pánska- Knockout - veľ. L

Košeľa pánska vo veľ. udaná L, je super k rifliam, taká športová, frajerská. Dl. cca 68 cm, šírka v podp. cca 54-55 x 2, rukáv od pleca cca- 63,5 cm. Poštovné a balné po dohode 1,05 alebo 1,25 alebo 1,80. Predávam kamarátke. Má však jednu chybičku, ťažko to odfotiť, ale na golieri hore na ľavej strane bodka potrebné oprať.
Aktualizovaný včera
37 zobrazení od 4. sep 2018
1,70 €
Oznam od predajcu: Milé žienky- vecičky, ktoré ponúkam sú nosené, stále píšem v popise ak sú poškodené.Ceny sú nízke-ale veci nositeľné.
amijka    Prešov
Milé žienky- som rada, že sa Vám páči moja ponuka .PRI kúpe viac druhov tovaru je jedno poštovné podľa váhy tovaru ...Ak máte záujem o ponukaný tovar, píšte, veľmi rada odpoviem. Poštovné a balné mám pri každom tovare uvedené- je na výber, či obyč.zásielka, zásielka 1 tr., alebo doporučene. Na poštu sa snažím chodiť každý druhý deň ,tovar odosielam po pripísaní eurikov na účet. Vecičky, ktoré ponúkam sú s presným popisom a predávam po detičkách, aj rodine. Prajem Vám príjemné nakupovanie a rýchlu a milú komunikáciu- všetko je o dohode.
Vyhradzujem si právo na stiahnutie inzerátu ,nakoľko niekedy sa môže stať že vec o ktorú mate záujem je už predaná, len pozabudnem stiahnuť inzerát.

Ešte Vás poprosím - veľmi rada počkám aj s platbou- len je to potrebné napísať a dohodneme sa...aby som vedela, či mám danú vec držať, alebo posunúť ďalej.... Ďakujem pekne

Cenu sa stále snažím prispôsobiť nosenej veci, a CENY sú nižšie , nakoľko mám toho plno tak radšej dám nižšiu cenu- na dobierku nerada zasielam- je tam aj vyššie poštovné tak je to aj pre Vás nevýhodne. Veci nemením, ani naspäť neberiem, preto si radšej prečítajte rozmery. Predávam po deťoch, dcérkach,syn, rodina - preto aj ceny sú priateľné :)
Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie....
Zobraz celé podmienky
Košeľa pánska- knockout - veľ. l, l
Košeľa pánska- knockout - veľ. l, l
Košeľa pánska- knockout - veľ. l, l
Košeľa pánska- knockout - veľ. l, l
Košeľa pánska- knockout - veľ. l, l
Košeľa pánska- knockout - veľ. l, l