Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Blúzky, košele
Použitý tovar

Kárované sako Moda Plus

Málo nosené, ako nové.... Tmavočervené , do pása - štýl Jackie Kennedy, dvojradové zapínaie, ńa plecaich vypchávky, je nedpošité, mierne elastické. V. 36, RO: š cez prsia 2x 44.5cm, celk. dl. 58.5 cm, rukáv od ramena 72/ 41.5 cm spod pazuchy.
Aktualizovaný pred 6 dňami
646 zobrazení od 13. okt 2012
5 €3,70 €
Oznam od predajcu: 👚👖👠👜 ZĽAVA ^^^ 20%*** pri kúpe 3 ks a viac 👗👚👖👠👜
lubkica1    Vranov nad Topľou
Milé maminky aj nemaminky,

som rada, že ste nazreli do môjho albumčeku, prosím venujte trošku pozornosti mojim podmienkam predaja:


1. Neponúkajte mi prosím výmenu, nevymieňam. Ceny sú uvedené bez poštovného, poštovné je podľa aktuálneho sadzobníka doporučene alebo obyčajnou poštou po dohode s kupujúcemu. Balíček posielam po pripísaní sumy na účet , alebo u stálych zákazníkov hneď po uzavretí objednávky.

2. Ak nenabehne úhrada do 4 pracovných dní, ruším rezerváciu a vec vraciam opäť do predaja .Rezervácie uzatváram po dohode s kupujúcou na dobu obom vyhovujúcu, uvítam serióznosť a v prípade ak sa rozhodnete od rezervácie odstúpiť, len mi prosím dajte vedieť čím skôr, alebo odpovedajte ma moje maily :-))

3. uveďte prosím už pri objednávke Vaše MENO a ADRESU...

4. Prosím po doručení balíčka mi hneď dajte vedieť, či ste spokojné, Vecičky je možné po dohode do 7 dní vrátiť, (bez udania dôvodu), náklady na poštovné však nepreplácam, s výnimkou vážnych poškodení, ktoré unikli mojej pozornosti.

Ďakujem za Váš čas a prajem príjemné nakupovanie :-)) Luba
Zobraz celé podmienky
Kárované sako moda plus, 36
Kárované sako moda plus, 36
Kárované sako moda plus, 36
Kárované sako moda plus, 36
Kárované sako moda plus, 36