Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Blúzky, košele
Použitý tovar

Blúzka Mango Suit luxusná

Nenosená len jemne opraná. Kvalitná bavlna, veľmi jemná ako pavučinka s ľahkým vzorom. Využiteľná aj v elegantných či denných outfitoch.

Pôvodne 29,99€. Posuniem za zlomok ceny.

Píše XL, sadne skôr aj L či M :)

Dĺžka 63,5cm
Podpazušie 58,5x2
Šírka dole 61x2
Rukáv od ramena 63
Aktualizovaný pred 5 dňami
116 zobrazení od 19. sep 2019
10 €
Oznam od predajcu: Obmedzenie v predaji z dôvodu PN, viac info v podmienkach predaja 🌸🍀 NEVYMIEŇAM.
zanny1    Nórsko
Milé dámy 🌸🍀

z dôvodu PN som pozastavila až do odvolania väčšiu časť inzerátov, (ktoré kvôli PN momentálne nemôžem odoslať), s výnimkou tých, ktoré inzerujem kamarátke/rodine a môžu byť k vám odoslané priamo ňou.
Pozastavené inzeráty budú najprv ponúknuté záujemkyniam, s ktorými som sa na tom dohodla, prípadne ak som vám musela zrušiť obchodík a nedohodli sme sa na budúcom predaji, tak ma kľudne kontaktujte. Všetky obchodíky, ktoré boli zrušené kvôli chorobe majú u mňa do budúcna zľavu. Ale neviem sľúbiť, kedy to bude.

Ďakunem krásne milým maminkám za pochopenie

🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀

Stále info k predaju:

1. NEVYMIEŇAM. Dobierka NIE. Osobný odber neposkytujem.

2. K cene si pripočítajte poštovné podľa váhy a taríf Slovenskej pošty. Platíte prevodom na účet. Výber poštovného je na Vás, obyčajné poštovné je vždy iba na VAŠU zodpovednosť. Aktuálny cenník nájdete tu: http://cennik.posta.sk/

3. Cena sa dá znížiť kúpou viacerých vecí naraz. Ak sa dohodneme na pošte vrámci ceny, ide vždy o obyčajné poštovné.

4. Vyhradzujem si právo neobchodovať s osobami, ktoré majú negatívne hodnotenia, či drzo jednajú. Na absurdné cenové ponuky, žiadosti výmeny, atď. neodpovedám.

5. Odosielam vtedy, keď je platba pripísaná na mojom účte. Keďže pracujem, tak zväčša je to deň až dva po pripísaní platby, niekedy to stihnem aj v ten deň, záleží na čase pripísania.

6. Neudeľujem súhlas na používanie mojich fotografií.

7. Ak máte doplňujúce otázky k ponúkanému tovaru, neváhajte ma kontaktovať. Rada odpoviem a poskytnem potrebné informácie a fotky, aby nedošlo k nedorozumeniu. Tovar totiž neberiem späť. Ak vám niečo nesadne, nie je to dôvod na vrátenie. Na vyžiadané info si prosím aj spätnú väzbu.

8. Farby môžu byť skreslené v závislosti od svetelných podmienok vo vašej miestnosti a nastavení vášho monitora / displeja.

Príjemné nákupy :-)
Zobraz celé podmienky
Blúzka mango suit luxusná, mango,l
Blúzka mango suit luxusná, mango,l
Blúzka mango suit luxusná, mango,l
Blúzka mango suit luxusná, mango,l