Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Blúzky, košele
Použitý tovar

Málo nosená blúzka

super stav, veľkosť je pravdepodobne XS, nie som si istá, štítok som odstrihla, miery - celková dĺžka meraná vzadu 52 cm, šírka pod pazuchami 2x41 cm, šírka v pleciach 2x34 cm,
Aktualizovaný pred 1 týždňom
341 zobrazení od 25. jún 2012
4,50 €
sight    Považská Bystrica
Milé záujemkyne,
nakoľko už okrem materských povinností mám aj pracovné, nemám toľko času venovať sa bazáriku. Preto prosím o trpezlivosť. Na vaše otázky sa budem snažiť odpovedať čo najskôr, ale môže sa stať, že kvôli povinnostiam nebudem stíhať a s odpoveďou budem meškať. Vyplatené veci budem posielať raz do týždňa, ale ak by ste danú vec potrebovali skôr, tak samozrejme sa dá dohodnúť aj na skoršom poslaní, teda ak to bude z mojej strany možné.
Ďakujem, že ste prejavili záujem o veci z môjho albumu. Veci len predávam, NEVYMIEŇAM. Na otázky ohľadom výmeny nebudem odpovedať, ďakujem za pochopenie. Taktiež neodpovedám na správy, v ktorých si sami určujete sumu, za ktorú vám mám veci predať. Som prístupná aj dohode, ale aj tu treba rešpektovať určité pravidlá a hranice. Veci posielam po nabehnutí peňazí na môj účet. Mrzí ma to, ale po zlých skúsenostiach na dobierku neposielam. Poštovné je podľa taríf SP. Väčšinou posielam doporučene 2. triedou. Na vašu žiadosť pošlem aj obyčajne, ale v tom prípade nenesiem zodpovednosť za prípadnú stratu balíčka!!! Ďakujem za prečítanie a verím v úspešnú spoluprácu:-)
Zobraz celé podmienky
Málo nosená blúzka, orsay,xs