Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Body, dupačky, overaly
Použitý tovar

Overal na spanie Mothercare

Predám bavlnené overalové pyžamko zn.Mothercare, veľkosť 18-24 m (92cm).

Overal má drobnučké minižmolky z prania, nemá fľaky.
Na šľapajách má protišmykové guličky.

Má žehlením otlačený cvok na prednom fiele - viď foto.

Cena 2,90 Eur plus poštovné.
Aktualizovaný pred 6 dňami
33 zobrazení od 24. aug 2019
2,90 €
Oznam od predajcu: Som veľmi flexibilná a snažím sa hneď reagovať na dopyt a po nabehnutí peniažkov posielam aj v ten istý deň!
lienooocka    Budmerice (okres Pezinok)
Milé mamičky, ďakujem za nahliadnutie do môjho bazáriku :-)

Pri nákupoch nad 20 Eur dávam k výberu nejaké vecičky grátis 😉

Všetky veci, ktoré ponúkam patria iba mojej rodine. Niektoré veci sú nenosené, niektoré málo nosené, dokonca niečo aj jeden či dva krát oblečené. Ak sú niekde fliačiky, vypratie, roztrhnutia, malé dierky, iné poškodenia, na topánkach oškretia, vydretia, tak je to detailne odfotené, vždy na to v inzeráte upozorním a zohľadním v cene. Predávam za naozaj nízke ceny, ba dokonca až symbolické ceny, lebo veci nemám kde skladovať. Nemám záujem o výmenu vecí. Vecičky neberiem späť a nevraciam peniaze, preto sa prosím pred kúpou pýtajte na veľkosti, rozmery, prípadne skonzultujte aj upozornené a odfotené poškodenia, opotrebenie, vypratie, atď.

Vami rezervovanú vecičku rezervujem maximálne 24 hodín pokiaľ sa nedohodneme inak. Pýtanie mier, alebo akékoľvek informácie ohľadom vecičky nepovažujem za rezerváciu, preto vám odporúčam v prípade vážneho záujmu vecičku hneď rezervovať, aby sa predišlo zbytočnému nedorozumeniu. Pokiaľ sa mi do 12 hodín neozvete, prosím rešpektujte moje rozhodnutie, že vecičku posuniem prípadnej ďalšej záujemkyni. Pokiaľ máte skutočne o danú vec záujem, tak vám bude záležať na tom, aby sa daná vecička neposunula ďalej a prevediete peniažky na môj účet včas a hneď ma na to aj upozorníte, prípadne v rámci možností pošlete potvrdenku o úhrade, tým pádom vám môžem poslať tovar aj skôr ako sa mi pripíšu peniažky na môj účet. Všetko je v rámci dohody. 

Platba za veci z môjho bazáriku prebieha prevodom na môj účet a po dohode o spôsobe dopravy zasielam podĺa aktuálnych taríf pošty. Ceny sú uvedené bez poštovného.

Moje číslo účtu na platby za vecičky je v mbank banke: SK35 8360 5207 0042 0683 8616.

Ak sa stane, že nebudem dlhšie odpisovať alebo sa budete chcieť opýtať viac informácií, tak ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0915/079903. Ďakujem.

Teším sa na spoločné obchodíky :-)
Zobraz celé podmienky
Overal na spanie mothercare, mothercare,92
Overal na spanie mothercare, mothercare,92
Overal na spanie mothercare, mothercare,92
Overal na spanie mothercare, mothercare,92