Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Body, dupačky, overaly
Použitý tovar

Disney body Pluto a Minnie baby

Body značky Albi Baby, veľ. 68, obrázok bez poškodení, farba stále sýta, málo nosené. Bez žmoľkov, jeden malý fliačik z banánu pri krku (vidieť aj na foto).
Poštovné účtujem podľa cenníka SP. Osobný odber v okrese TR a MT.
Pri výbere viac kusov z môjho obchodíka možná zľava.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
68 zobrazení od 22. jan 2018
1,30 €
fialka0007    Turčianske Teplice
Milé mamičky,

vecičky a hračky, ktoré predávam v mojom obchodíku sú po mojej dcérke (nar.04/2016). Všetky ponúkané veci boli nové, kupované len pre ňu, žiadne nie sú podedené po iných deťoch a zároveň také, ktoré boli oblečené 1-2x, resp. vôbec nenosené, ale aj nosené častejšie, no vo veľmi dobrom stave bez fľakov a poškodení. Popis k vecičkám robím dosť obsiahly a presný.
V prípade, že ste si nejakú vec vybrali, ďakujem za prejavený záujem. Vecičky zašlem ihneď po úhrade na môj účet, ktorý Vám prepošlem v súkromnej správe. Ak sa o niektorú vec zaujíma viac kupujúcich, obchodík uzavriem s tým, kto ako prvý pošle kontaktné údaje a kúpu potvrdí. Poštovné nie je zahrnuté v cene. Kupujúcemu vybranú vec prevážim a na základe váhy zašlem možnosti poštovného. Je na ňom o akú variantu má záujem, no v prípade straty balíka neručím. Na dobierku neposielam. Poštovné je podľa taríf SP.

CENNÍK POŠTOVNÉHO:

Poštovné do 100g : 2tr. 0,75€, 1tr. 0,95€, doporučene: 1,65€, doporuč.1tr.1,85€

Poštovné do 500g : 2tr. 1,10€, 1tr. 1,30€, doporučene: 2,00€, doporuč.1tr.2,20€

Poštovné nad 500g do 1kg : 2tr. 1,90€, 1tr. 2,10€, doporučene: 2,80€, doporuč.1tr.3€

Zakúpený tovar späť neberiem, pokiaľ sme sa nedohodli inak. Po odoslaní balíka Vás informujem správou, pokiaľ sa mi neozvete do siedmych dní, že balíček prišiel v poriadku, považujem tento obchodík za uzavretý. Rada odpoviem na Vaše otázky, alebo veci premeriam.

Pri kúpe 2 a viac vecí z obchodíka pošlem darček, môžeme sa dohodnúť na zľave resp. uhradím poštovné za kupujúceho. Poteší ma každé pozitívne hodnotenie na mojom profile, sama ho rada píšem pri dobrom obchodíku, isto nebudete ani vy výnimkou. ;-)

Prajem príjemné nakupovanie v pohodlí domova.
Zobraz celé podmienky
Disney body pluto a minnie baby, 68
Disney body pluto a minnie baby, 68