Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Body, dupačky, overaly
Použitý tovar

Body

Výborný nosený stav, bez poškodenia, bez fľakov, bez dier
Aktualizovaný pred 4 dňami
38 zobrazení od 5. jan 2019
1,50 €
Oznam od predajcu: Inzeráty sú aktuálne a tovar voľný do zmazania :)
rybkaa    Revúca
Ahojte, vítam vás v mojom bazáriku :-)

Predávam oblečenie nosené mojim synom, mnou, manželom, prípadne po mamke. Všetky veci sú čisté, opraté, nežehlím (používam sušičku). Niektoré veci sú dlhšie uložené vo vákuovom obale, môžu byť teda viac pokrčené. Snažím sa nafotiť aj detaily, prípadné chyby, na ktoré aj upozorním, veci preto späť neberiem. Pre viac informácii ma kontaktujte a pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, doplním fotky.

Žiadam vás predovšetkým o komunikáciu, ak o niečo prejavíte záujem, pýtate sa alebo chcete premerať, vždy mi napíšte aj späť, či danú vec beriete alebo nie. Ak sa neozvete ani po opakovanej výzve, píšem negatívne hodnotenie - mňa to stojí čas a námahu si tie veci dohľadať, zmerať či popísať podrobne ich stav, nájdite si tiež minútku a napíšte aspoň "beriem / neberiem". Som ochotná sa dohodnúť na cene alebo zľave na poštovnom v prípade odberu viacerých vecí. Ak je treba, s platbou kľudne počkám, stačí ma o to požiadať.

Balíčky posielam poštou podľa Vašich požiadaviek - doporučene, ako balík na poštu/na adresu/do balíkomatu alebo obyčajne (na vašu zodpovednosť, keďže zásielku nie je možné dohľadať), posielam aj do zásielkovne alebo kuriérom.
Balíček odošlem najneskôr do 3 pracovných dní po pripísaní peňazí na môj účet v 365.bank: SK56 6500 0000 0036 5005 9876. Pri zasielaní vecí z viacerých inzerátov v jednom balíčku zohľadňujem váhu balíčka a podľa váhy stanovím výšku poštovného podľa taríf SP. Na požiadanie posielam aj na dobierku, ale len v prípade predošlých pozitívnych hodnotení obchodu alebo pri zaplatení poštovného vopred na môj účet. Po odoslaní balíčka vám napíšem správu, pošlem sledovací link a potvrdím prijatie peňazí na účet. Budem rada, ak mi následne potvrdíte prijatie zásielky.

Vždy a každému napíšem hodnotenie, tak o to prosím aj vás, je to chvíľka a pomáha to pri získaní dôvery pri ďalších obchodoch nielen mne, ale aj vám.

O VÝMENU nemám záujem, prosím, neponúkajte mi ju ! Potrebujem sa vecí zbaviť, takže u mňa jedine predaj.

Ďakujem, že čítate podmienky predaja, aby sme predišli zbytočným nedorozumeniam.

POŠTOVNÉ PODĽA TARÍF SP:

2. tr. OBYČAJNE / 2 tr. DOPORUČENE: (1. tr. +0,20 €)
50 g ------> 0,65 € / 1,55 €
100 g ----> 0,75 € / 1,65 €
500 g ----> 1,10 € / 2,00 €
1 kg ------> 1,90 € / 2,80 €
2 kg ------> 2,60 € / 3,50 €

BALÍK do 5 kg / do 10 kg:
na poštu ------> 2,70 € / 3,70 €
na adresu ----> 3,70 € / 4,90 €
zásielkovňa --> 2.50 € (do 5 kg, max. rozmer 50x40x30 cm)

KURIÉR:
Cena podľa dohody a váhy / rozmerov zásielky
Zobraz celé podmienky
Body, f&f,74
Body, f&f,74
Body, f&f,74