Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Body, dupačky, overaly
Použitý tovar

7x body

Bodyčka s krátkym rukávom 7 ks nosené v dobrom stave, na jednom mala tmavá bodka už také sme kúpili viď foto. Veľkosť 68 (3-6mes)
Aktualizovaný pred 1 týždňom
96 zobrazení od 19. okt 2016
6 €
hela0712    Bratislava - Petržalka
Ďakujem že ste nahliadli do môjho bazáru.

Predávam veci po mojich deťoch a po mne. Veci sú nosené, menej nosené, nenosené vôbec, skutočný stav vecí opisujem v inzerátoch, na požiadanie veci premeriam, odfotím zbližšia, preto sa pýtajte na všetko čo Vás zaujíma aby sme predišli zbytočným nedorozumeniam. Tovar nevymieňam a neberiem späť. Inzeráty sú aktuálne a veci na predaj do chvíle pokiaľ mi neprídu peniaze od Vás. Ak prejavíte záujem o veci na Vašu odpoveď čakám max 2 dni, potom posúvam ďalej. Na Vašu žiadosť tovar rezervujem, podržím podľa dohody a podľa hodnotení kupujúcej.

Cena je fixná, no dohoda je stále možná. K uvedenej sume v inzeráte je treba pripočítať poštovne podľa taríf SP. Na platbu čakám dva pracovné dni od zadania čísla účtu, potom posúvam ďalej. Tovar posielam po pripísaní peňazí na môj účet, buď doporučene alebo obyčajne na Vašu zodpovednosť. Hneď ako nabehnú peniaze na účet budem vás informovať, a hneď aj pošlem balíček.

Poprosím Vás, keď ste sa už na niektorú vec dopytovali a nemáte záujem, aby ste ma informovali, bolo by fajn dostať aspoň spätnú väzbu, ďakujem za porozumenie.

Helena
Zobraz celé podmienky
7x body, f&f,68
7x body, f&f,68
7x body, f&f,68
7x body, f&f,68
7x body, f&f,68