Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Bundy, vetrovky
Použitý tovar

Čierna bunda

Predám pánsku bundu H&M v.M, , šírka cez prsia 57 cm, dĺžka 67 cm, rukáv od pleca 6 cm, 2 vonkajšie vrecká + 2 vnútorné vrecká, podšitá, pevnejšia-hrubšia látka, super stav, žiadne poškodenia
+ poštovné. Nie Výmena !!!! Ď.
Aktualizovaný pred 3 dňami
166 zobrazení od 7. apr 2018
8,60 €
angel527    Rakúsko
Milé maminky aj nemaminky, oteckovia-neoteckovia ,kupujúci, som rada, že ste nazreli do môjho albumu.Tovar-veci predávam veľmi málo nosené-nenosené, ak je niečo tak sa snažím popísať. FOTO NA POSTAVE NEROBÍM , nakoľko veľa veci vecí predávam rodine.
Oblečenie posielam po pripísaní peniažkov na účet , s kladným hodnotením aj dobierku. Poštovné je rátané podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty, obyčajné na vlastnú zodpovednosť. Ak máte o nejakú vec záujem a potrebujete viac informácií, píšte, rada trpezlivo zodpoviem na všetky otázky, nie vždy veci sedia podľa udanej veľkosti ...., tovar späť NEBERIEM a nevymieňam.Veci držím-čakám na odpoveď najviac 24 hodín, po dohode aj viac..... často sa stáva že kupujúci prejaví záujem a už sa viac nikdy neozve, takže poprosím zo slušnosti .... aspoň stručnú odpoveď.
Ďakujem a teším sa na Vás Zuzana.
Zobraz celé podmienky
Čierna bunda, h&m,m
Čierna bunda, h&m,m
Čierna bunda, h&m,m
Čierna bunda, h&m,m
Čierna bunda, h&m,m
Čierna bunda, h&m,m
Čierna bunda, h&m,m