Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vlastná výroba

Levanduľové vrecúška čipkované

Ručne šité vrecúška plnené 100% levanduľou (ročník 2019) a ozdobené čipkou a ozdobnou stužkou. Vhodné na prevoňanie skrine, izby alebo ako milý darček.
K dispozícii mám 8 kusov ako na fotke. 4 rôzne typy a z každého po 2 kusy.
Rozmery cca 8x14 cm.
Cena je za 1 ks. Pri kúpe všetkých 8 ks dám zľavu
Aktualizovaný pred 5 hodinami
31 zobrazení od 12. apr 2020
3 €2 €
zany35    Dunajská Streda
Milé mamičky a budúce mamičky, ďakujem za návštevu môjho obchodíku :-). V prípade akýchkoľvek otázok, rada odpoviem. Uprednostňujem platbu vopred na účet. Tovar nevymieňam! Ak sa na inzerát ozve viac záujemcov, uprednostním prvého, ktorý napísal. Prosím o pochopenie ak na správy k inzerátom neodpovedám ihneď. Takisto nemám možnosť chodiť na poštu každý deň. Ďakujem! Ak sa vám zapáčilo niečo z mojej ponuky, ale problémom je cena, určite napíšte a dohodneme sa! Prosím však o pochopenie, že nie všetko viem zlacniť. Urobím však všetko pre to aby boli spokojné obe strany :) V mojom bazári nájdete detské a dámske oblečenie, doplnky, kreatívne potreby, knihy a hračky po mne, mojej dcére a od známych. Zároveň ponúkam mnoho potrieb na šitie pre krajčírky: nite, látky, gumy, zipsy, gombíky. V prípade nákupu si pozrite všetky moje inzeráty, pretože mnoho vecičiek darujem zadarmo. Možno sa vám niečo z toho bude hodiť :) ďakujem! Ak obľubujete ručnú výrobu, v ponuke nájdete aj nejaké handmade doplnky, ktoré vyrába moja dcéra pod značkou Mirzia. Niektoré z jej výrobkov mám aj medzi inzerátami tu na MK, ale ak si chcete pozrieť celú jej ponuku, navštívte sashe.sk/mirzia . Ak si niečo vyberiete od nej a aj z bazáriku, je možné poslať to jedným poštovným.
Cenník poštovného:
List do 50g - plochý 0,65€ / objemný 0,75€
List do 100g - 0,75€
List do 500g - 1,10€
List do 1kg - 1,90€
List do 2kg - 2,60€
Na dobierku alebo doporučene neposielam tak často, ale na cene poštovného sa vieme dohodnúť :-) taktiež pokiaľ máte záujem o 1. triedu. Ďakujem za nákup v mojom bazári!
Zobraz celé podmienky
Levanduľové vrecúška čipkované,
Levanduľové vrecúška čipkované,
Levanduľové vrecúška čipkované,