Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vlastná výroba

Drevený box s vekom na otváranie

Drevený úložný box s vekom, s motívom starých novín. Vhodný ako darček, box na fotky, fotoalbumy, svadobné drobnosti, uloženie šitia, vlny... Box má naozaj veľmi široké využitie.. Rozmery 30x20x14cm. Cena vrátane poštovného.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
138 zobrazení od 31. okt 2018
19,90 €
Oznam od predajcu: !!Čítajte prosím podmienky predaja!!
katmi    Bernolákovo (okr. Senec)
Milé mamičky.
Po veľmi zlých skúsenostiach posielam vecičky výlučne po prevode peniažkov na môj účet. Hneď ako sa mi pripíšu, Vás informujem a posielam balíček.
Väčšinou posielam ako doporučený list, alebo ako poistený balíček. Poprosím Vás vždy o info,či balíček prišiel v poriadku.
Vecičky sú iba po mojej dcérke, skoro ako nové, ručím za ich kvalitu, t.j. ak napíšem,že sú vecičky ako nové,tak také naozaj sú :-) Topánočky máme nevychodené,nakoľko nám strašne rýchlo rástla nôžka a väčšinou sme ich nosili max mesiac-dva.
Niektoré veci sú v cene za poštovné. Nieje to preto, žeby veciam niečo hrozné bolo, potrebujem sa ich jednoducho zbaviť.
K poštovnému si účtujem aj balné 0,10€. Ďakujem!
Príjemné nakupovanie :-)

PS: TOVAR NEVYMIEŇAM a ani neberiem naspäť. Obyčajné zásielky, t.j. zásielky zaslané obyčajnou poštou, zasielam IBA NA ZODPOVEDNOSŤ KUPUJÚCEHO. Neručím za prípadnú stratu alebo nedoručenie zásielky z iných dôvodov. Ďakujem..
Zobraz celé podmienky
Drevený box s vekom na otváranie,
Drevený box s vekom na otváranie,
Drevený box s vekom na otváranie,