Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Čiapky, rukavice, šály
Použitý tovar

Čiapka

nádherná teplučká čiapka s prímesou vlny, mohéru a kašmíru !!! , bez známok nosenia, brmbolec z pravej kožušiny, podšitá ešte jednou pleteninou, takže dvojitá, dlžka v kľude 27 cm - je to taký zvesený typ, veľkosť sa prispôsobí hlave
Aktualizovaný pred 5 dňami
60 zobrazení od 29. okt 2018
10 €8,50 €
savory    Dunajská Streda
Vitajte v mojom bazáriku !
Predávam veci celej širšej rodiny, unáhlené kúpy alebo nezničené použité veci. Z toho dôvodu ma nežiadajte napr.o fotku šiat mojej sesternice na mojej postave, keď je rozdiel vo veľkostiach aj 4 čísla....Tovar posielam ihneď po vložení peňazí na môj účet, ktorého číslo pošlem. Na platbu čakám 3 pracovné dni, po ich uplynutí posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi.

Veci posielam doporučene, po dohode aj s obyčajným poštovným, avšak za stratu pri obyčajnom poštovnom neručím - je na riziko kupujúceho.
Na DOBIERKU NEPOSIELAM. Ani osobný odber nie je možný z časových dôvodov.
Poštovné je nasledovné :
balíček do 500 gr : 1,05 € obyčajne alebo 1,80 € doporučene
balíček do 1000 gr : 1,80 € obyčajne alebo 2,55 € doporučene
balík na poštu : 2,80 €
balík na adresu : 4 €
Dovoľujem si účtovať o 0,10-0,20 € viac ako je samotné poštovné (podľa veľkosti balíka), pretože obálky aj lepiace pásky niečo stoja - a nepíšte mi, že to mám dávať do použitých igelitiek... ja nemám čas sa hrať s lepiacimi páskami a hlavne nemám toľko igelitiek - aj za igelitky sa už v súčasnosti v obchodoch platí !

Každú vec si dajte prosím premerať, radšej dvakrát, lebo veci späť neberiem.
Z toho dôvodu sa radšej riaďte mierami ako veľkosťou uvedenou na etikete.
NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU ,NA PONUKY O ZĹAVY NEREAGUJEM A FOTO NA POSTAVE NEPOSKYTUJEM -bolo by smiešne ,navliecť sa do veľkých šiat a takto sa fotiť...

PRAJEM VÁM RADOSŤ Z NÁKUPU A TEŠÍM SA NA VÁS
Zobraz celé podmienky
Čiapka, l
Čiapka, l
Čiapka, l
Čiapka, l
Čiapka, l