Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Deky, zavinovačky
Použitý tovar

Summer infant zavinovačka SwaddleMe

Zavinovačka je nová, len vypratá.

Mäkučká zavinovačka SwaddleMe vďaka kvalitnému materiálu navodí pocit pohodlia a bezpečia a je vrelo doporučovaná všetkými pediatrami v USA.

Svetovo známá zavinovačka SwaddleMedieťa ukludňuje, predchádza stresu a zmierňuje symptóm koliky tým, že pre dieťatko vytvára pocit, ako by stále bolo v brušku u mamičky. Zabalené v zavinovačke takisto znižuje tzv. „lakajúci reflex“, ktorý môže dieťatko prebudiť a vyľakať.

Veľakrát ocenená zavinovačka SwaddleMe zmenila spánok u detičiek, ale aj ich rodičov po celom svete. Pomáha dieťatku v noci ďalej spať, zabezpečuje jednoduchú výmenu plienok, kedy telíčko a ručičky zostávajú zabalené.

Prieskumy ukázali, že zavinovanie bábätiek znižuje riziko SIDS – Syndrom náhleho úmrtia novorodenca.

Materiál: 100% bavlnaVeľkosť: S (0 – 3 mesiace) 3.2kg – 6.4kg (do 66cm)
Aktualizovaný pred 6 dňami
20 zobrazení od 18. sep 2019
10 €
megan0308    Rimavská Sobota
Milé mamičky.
Teší ma že ste nakukli do môjho bazáriku. Veci ktoré ponúkam sú nosené, no zachovalé, niektoré nosené minimálne a vo výbornom stave. Pokiaľ má konkrétna vec nejaké poškodenie a som si toho vedomá, upozorním na to. Tovar späť neberiem a peniaze nevraciam, preto si kúpu dobre premyslite a vopred sa pýtajte na čokoľvek, rada premeriam, odpoviem. Veci nevymienam, ceny sú primerané stavu vecí. Kontaktujte ma prosím, iba ak máte o veci vážny záujem. Tovar posielam po prevedení peňazí na môj účet. Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné je podľa vášho výberu a platných taríf Slovenskej pošty. Pri zasielaní obyčajnou poštou si musíte byť vedomí, že pri strate zásielky vám SP nič nepreplatí a teda je to na vaše vlastné riziko. Na dobierku neposielam. Na platbu alebo odpoveď čakám max 3 dni, ak nenabehne platba resp. sa mi neozvete posúvam tovar inej mamičke. Ak prejavíte záujem a potom sa rozhodnete, že danú vec nekúpite, prosím napíšte mi to, aby som mohla danú vec posunúť ďalšej osobe.
Ďakujem že ste si prečítali podmienky predaja a prajem príjemné nakupovanie.
Na záver: maminky balíčky som nerobila ale pri odbere troch a viac vecí sa môžeme dohodnúť na cene.
Zobraz celé podmienky
Summer infant zavinovačka swaddleme,