Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Deky, zavinovačky
Nový tovar

Detský manterol

Manterol .. Španielska deka.. Nové ! k deke bloček o kúpe možnosť vybrať farbu ..veľkosťi 11x140 sú aj menšie. ceny sú rozne. nové z výsačkami
Aktualizovaný pred 2 týždňami
160 zobrazení od 23. mar 2017
38 €
Oznam od predajcu: poprosím mamičky !!! píšte len vážny záujem ! nie jedna otázka .. ja nato odpoviem a potom len Videné ! nenávidim to !!!
leameleg    Bardejov
Ahojte :) Ďakujem za každý záujem.
Uprednostňujem aktívneho záujemcu. Všetko rada premeriam a odpoviem.Ceny si uvedené bez poštovného. Takže ku každej veci priratávam poštovné.

Ak sa niekto zaujíma o tovar, pýta sa na mieri atď a potom si nenájde čas napísať aspoň mäkké F jak sa hovorí -je to pre mňa nepochopiteľné a ignorantské. Rovnako ako keď ma odignoruje predávajúci u ktorého mám záujem nakupovať a po prečítaní správy proste nereaguje. Tak potom načo sme tu keď nechceme predať? Stalo sa mi pár prípadov a nikdy dané situácie nepochopím.

Na cene sa vieme niekedy aj dohodnúť ,veci je mozne vratit späť ak sa na tom dopredu dohodneme a ide o drahšiu vec pri ktorej sa bojíte či vám sadne . Pýtajte sa na čokoľvek. Premeriam , pofotim prípadne dopravim ak mám možnosť (trasa:BJ,PO,Ke) Posielam na dobierku,doporučene ale aj kuriérom.
Zobraz celé podmienky
Detský manterol,
Detský manterol,
Detský manterol,
Detský manterol,