Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Deky, zavinovačky
Použitý tovar

Zavinovačka

Zavinovačka na suchý zips, v super stave, používaná len zopárkrát po príchode z pôrodnice. Vhodná pre chlapčeka aj pre dievčatko.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
0 zobrazení od 4. mar 2017
8 €5 €
Oznam od predajcu: Zlacňovala som!! Potrebujem sa toho zbaviť, preto pri rýchlom jednaní som ochotná vziať obyčajné poštovné na seba.
janulkass    Vráble (okres Nitra)
Milé mamičky,
všetky vecičky, ktoré predávam, sú po mojom synčekovi alebo po mne, stav je popísaný v konkrétnych inzerátoch. Na fotkách je aktuálny stav, veci už ďalej niesú nosené, veľkosť či prípadné nedostatky sú vždy popísané či odfotené. Ak je však niečo čo vás zaujíma, kľudne napíšte. Som otvorená aj diskusii o cene, v prípade odberu viacerých vecičiek je možná zľava, jedno poštovné je samozrejmosťou. V prípade kúpy viacerých vecí, rada pridám nejakú drobnosť ako darček :) Momentálne mám vecičky do cca 1 roka pre chlapčeka, no inzeráty pridávam postupne, keďže nemám čas presedieť hodiny pri PC :)
Veci posielam po pripísaní peniažkov na účet, ten vám obratom pošlem, keď sa napevno dohodneme. Poštovné je podľa tarify slovenskej pošty. Balné si zväčša neúčtujem, no aj napriek tomu balík vždy zabalím slušne a nie do igelitiek olepených páskou či do obalu od pampersiek, takže sa určite pri preberaní balíku odo mňa na pošte nemusíte hanbiť (takýchto skúseností mám až až).
O výmenu nemám záujem, ďakujem za pochopenie.
Pozrite moje inzeráty, budem sa tešiť na spoluprácu :)
Zobraz celé podmienky
Zavinovačka,
Zavinovačka,