Ulož - uložené 1×

Fleece deka Požiarnik Sam 120/150

FARO Fleece deka Požiarnik Sam 120/150
Materiál: 100% Polyester

Rozmer: 1x 120/150 cm
Aktualizovaný pred 2 mesiacmi
71 zobrazení od 2. apr 2018
10 €
Oznam od predajcu: DOVOLENKA 13.8.-21.8.2022 WWW.WORLD-STYLE.SK
monza_zm    Zlaté Moravce
OBCHOD.PODMIENKY:

Objednávanie tovaru:

Tovar je možné objednať:

- emailom

- telefonicky

- prostredníctvom e-shopu

Vaša objednávka Vám bude potvrdená emailom alebo správou na MK. Odoslaním Vašej objednávky súhlasite s našimi Obchodnými podmienkami.

Povinnosti predávajúceho:

Zákaznikovi sa zaväzujeme dodať druh a množstvo tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky.NEZODPOVEDÁME za oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa, za poškodenie zásielky zavinené poštou. V prípade ak tovar nezodpovedá predstavám, takýto tovar nemôžeme považovať za oprávnenú reklamáciu.

Povinnosti kupujúceho:

Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar, v prípade akýchkoľvek závad nám tieto bezodkladne oznámiť. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, kupujúci je povinný ihneď bez prevzatia zásielky kontaktovať predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudu akceptované. Zaplatiť za tovar kúpnu cenu vo výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky.

V prípade, že si kupujúci neprevezme objednaný tovar (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník neprevezme tovar pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru. V prípade, že tovar vrátite bez udania dôvodu do 7 pracovných dní ste povinný týmto znášať náklady za doručenie zásielky k Vám, ale aj späť k nám. Uvedená suma bude odrátaná z vrátených peňazí.

Ceny:

Ceny sú uvádzané v mene EUR (€). Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovaru.

Dodacie lehoty:

Dodanie tovaru záleží na dostupnosti tovaru na našom sklade alebo na sklade dodávateľa. Pri bežne dostupnom tovare, tento odosielame v najbližší pracovný deň po objednaní. O doručení tovaru budete informovaný emailom alebo správou.

Doručenie tovaru:

Tovar zasielame Slovenskou poštou. Za poškodenie tovaru pri preprave zodpovedá výhradne prepravná spoločnosť.

Platby za tovar:

Tovar je možné zaplatiť bankovým prevodom alebo na dobierku.

Doklady:

Spolu s dodaným tovarom obdržíte faktúru, ktorú si uschovajte pre prípadné reklamácie.

Záručná doba a reklamačný poriadok:

Záručná doba na dodávaný tovar je 2 roky ako ustanovuje zákon. Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie, zničenie alebo iné znehodnotenie tovaru. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k vadám došlo bežným používaním, nesprávnym použitím výrobku alebo nesprávnym skladovaním výrobku. Pri reklamácii treba spolu s tovarom zaslať aj faktúru. Pri uplatnení reklamácie bude vaša požiadavka vybavená v čo najkratšom možnom čase, max. do 30 dní odo dňa doručenia tovaru. Tovar posielajte na našu adresu. Na škody spôsobené počas prepravy sa záruka nevzťahuje. V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností nás prosím kontaktujte formou emailu alebo telefonicky.

Tovar na objednávku:

- dodanie tovaru trvá dlhšie ako tovar skladom

- platba vopred na účet

- informujeme o každom pohybe tovaru, či už je to meškanie dodávky zo zahraničia alebo nedostupnosť

- v prípade ak sa pri objednávaní zistí, že tovar je nedostupný (nie je požadovaná veľkosť alebo je vypredaný), vraciame ihneď peniaze.

Tovar skladom:

- platba vopred alebo dobierka

Odstúpenie od zmluvy:

Zákazník má právo odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa doručenia tovaru bez udania dôvodu, ale len za predpokladu,že je tovar nepoškodený,čistý, nepoužívaný, s originál visačkou, zabalený v pôvodnom balení.

Ak tieto podmienky nebudú splnené, zákazník nemôže od zmluvy bez udania dôvodu odstúpiť.

V prípade, že zákazník vráti tovar a požaduje vrátenie peňazí, bude mu vrátená iba suma, ktorú zaplatil za tovar. Cena za poštovné mu vrátená nebude, nakoľko bola vynaložená na odoslanie jeho zásielky.

Pri zle vybratej veľkosti tovaru zákazníkom, má zákazník právo požadovať výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí do 7 pracovných dní odo dňa doručenia tovaru. Po tejto lehote stráca zákazník právo na oprávnenú výmenu tovaru.

Výmena tovaru za inú veľkosť alebo vrátenie peňazí je možné iba ak je tovar nepoškodený, čistý, s visačkou, nepoužívaný, v pôvodnom balení.

Vrátený tovar nám zasielajte prosím doporučene, aby ste nám v prípade potreby vedeli zaslať podacie číslo zásielky.

Storno objednávky:

Zákazník môže stornovať objednávku do 12 hod. od potvrdenia objednávky.

Ochrana osobných údajov:

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre zasielanie objednanej zásielky a pre komunikáciu so zákazníkom.

Zákony a predpisy : zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

SLOVENSKO: Cena poštovného:

Listová zásielka - dobierka - do 100g - 3,40 EUR
Listová zásielka - dobierka - do 500g - 3,70 EUR
Listová zásielka - dobierka - do 1000g - 4,40 EUR
Listová zásielka - dobierka - do 2000g - 5,30 EUR


Listová zásielka - platba prevodom - do 100g - 2,20 EUR
Listová zásielka - platba prevodom - do 500g - 2,50 EUR
Listová zásielka - platba prevodom - do 1000g - 3,20 EUR
Listová zásielka - platba prevodom - do 2000g - 4,00 EUR


Balík na poštu: dobierka - 4,50 EUR
Balík na poštu: prevodom - 3,30 EUR
Balík na adresu: dobierka - 5,40 EUR
Balík na adresu: prevodom - 4,20 EUR

objednávka nad 100 Eur - POŠTOVNÉ ZADARMO! / neplatí pre veľkoobchod/
ČESKÁ REPUBLIKA A SVET - PLATBA PREVODOM

Zásielka bude odoslaná na adresu uvedenú v objednávke. Tovar je prepravovaný Slovenskou poštou do 1-30 pracovných dni od odoslania zásielky (v závislosti od toho, či je tovar skladom alebo je na objednávku).
Zobraz celé podmienky
Fleece deka požiarnik sam 120/150,