Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nový tovar

Sedací vak Pletený vankúš 40x50cm

Pletený sedací vak je úžasne univerzálny, pohodlný, štýlový a fotogenický doplnok interiéru. Poslúži ako podnožka, miesto na sedenie navyše aj ako ozdoba akéhokoľvek priestoru. Pletené pletivo je vysoko kvalitný ručne vyrobený výrobok . Ručne tkaný vak nie je len ideálnym sedadlom, ale má aj estetickú funkciu. Rozmery (cm) : 40 x 50 (základ) x 15 cm (výška) Materiál: bavlnená šnúrka Odnímateľný vnútorný kryt Tvar: obdĺžnik Termín: do týždňa
Aktualizovaný pred 7 mesiacmi
39 zobrazení od 3. okt 2019
94,40 €
alenka20    Stará Ľubovňa
Ďakujem, že ste nakukli a budem rada, ak si z mojej ponuky vyberiete a urobíte radosť sebe,prípadne niekomu blízkemu :-) Zaoberám sa výrobou posteľnej bielizne,paplónov a vankúšov takže nie je problém aj vami požadovaný rozmer.
Tovar, ktorý ponúkam je väčšinou k odberu.Kedže mám predajňu v inom okrese stane sa, že niektorý tovar mam už predaný a nestihnem ho pozastaviť.Tovar, ktorý ponúkam je samozrejme nový. Tovar posielam ihneď po pripísaní peňazí na účet, najneskôr však do 3 pracovných dní. Registrovaným pošlem aj na dobierku. Poštovné účtujem podľa platného cenníka Slovenskej pošty. Pri kúpe nad 100 eur poštovné zdarma.
Zobraz celé podmienky
Sedací vak pletený vankúš 40x50cm,