Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vlastná výroba

Detská polička na knihy domček

Detská polička na knihy v tvare domčeka inšpirovaná Montessori pedagogikou. Dieťatko sa dokáže obslúžiť aj samé & knižky môžete obmieňať podľa nálady alebo podľa "knižného obdobia" :-)

Drevená konštrukcia je ošetrená ekologickým akrylátovým lakom, zadná časť zo sololitu je natretá ekologickou akrylátovou farbou (odtieň podľa vašich preferencií).

Veľkosť: 100cm (výška) x 45cm (šírka) x 7cm (hĺbka)

[Pozn.: knihy nie sú súčasťou police :-)]

Celé portfólio produktov nájdete na:
https://www.sashe.sk/U_Pana_Tobiho
Aktualizovaný pred 4 dňami
950 zobrazení od 26. jún 2018
40 €
moichouette    Lučenec
Milé maminky aj oteckovia,

vítam vás v mojom bazáriku! Všetky vecičky sú nosené len mojim synčekom, prané v detskej Lovele, poprípade v ekologickom prášku. Ak je niečo inak, napíšem ;-) Niektoré vecičky môžu vyzerať, že sú pokrčené - sú totiž vo vákuovych obaloch.
Verím, že sa vám niečo zapáči a keď aj nie - želám príjemné nakuknutie :-)

Balíček posielam po pripísaní sumy na účet, poštou podľa vášho želania - buď prvou alebo druhou triedou (na Vašu zodpovednosť) podľa taríf Slovenskej pošty. Na dobierku neposielam. Po prípade sa vieme dohodnúť na osobnom odbere v rámci Lc. O výmenu nemám záujem a tovar späť neberiem.

Ak o vec nemáte záujem, stačí napísať - nemyslím, že je slušné žiadať odo mňa premeriavanie kúskov a potom nereagovať - budem písať adekvátne hodnotenia. Ceny som sa snažila napísať symbolické, pri pôvodných drahších kúskoch sú primerané - tak prosím cenu už nezjednávajte. Ďakujem 🙏 😊

Číslo účtu:

SK7465000000003650260633
Zobraz celé podmienky
Detská polička na knihy domček,
Detská polička na knihy domček,
Detská polička na knihy domček,
Detská polička na knihy domček,
Detská polička na knihy domček,
Detská polička na knihy domček,