Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Bio Baby telové mlieko PURE ELEMENTS

Bio Baby telové mlieko patrí do "detskej rady" nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá sa radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu. Viac na www.bio-kozmetika.sk

Jemné, prírodné telové mlieko s bambuckým maslom, mandľovým olejom a doplňujúcou zložkou prírodným Vitamínom E sa láskyplne stará o jemnú pokožku Vášho dieťaťa.

Najvýznamnejšou oblasťou využitia bambuckého masla je starostlivosť o pokožku. Jeho zloženie spôsobuje, že aj nerafinované, surové bambucké maslo účinne pôsobí na ošetrenie pokožky. Popri bohatom obsahu mastných kyselín, obsahuje aj veľa vitamínu A, E a F. Bambucké maslo sa vstrebá do pokožky a má dlhotrvajúce hydratačné účinky, stimuluje pokožke vlastnú schopnosť hojenia sa. Jeho „tajomstvo“ spočíva v tom, že svojim zložením je veľmi podobné prirodzenému ochrannému filmu ľudskej pokožky a zároveň ho obsah jeho vitamínov robí takmer dokonalým prostriedkom na ošetrovanie pokožky.

Vplyv bambuckého masla na problematickú pokožku:
Suchá pokožka: Bambucké maslo sa rýchlo vstrebáva do pokožky, má dlhotrvajúce hydratačné účinky.
Ekzém: Rýchlo zmierňuje symptómy ekzémovej pokožky, svojim prirodzeným hydratačným účinkom zabraňuje opätovnému vzniknutiu ochorenia.
Lupienka: Rýchlo a dlhodobo zmierňuje symptómy lupienky.
Alergia: Zmierňuje alergické reakcie, problémy pleti. Má upokojujúce účinky.
Zápal: Zmierňuje zápal, môže sa aplikovať na vyrážky, štípance.
Popáleniny: Napomáha regenerácii pokožky pri menších poraneniach pokožky popálením.

Mandľový olej má silné upokojujúce a regeneračné účinky. Veľmi rýchlo a dobre sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty. Svojou kvalitou sa stal najpoužívanejším masážnym olejom v aromaterapii. Je vhodný obzvlášť pre detskú pokožku. Dobre ho znášajú všetky druhy pletí (ekzém, akné, podráždená pokožka, ale i spáleniny od slnka). Je vhodný aj pre suchú až popraskanú, olupujúcu sa pokožku. Obsahuje množstvo vitamínov a kyselinu olejovú, ktorá patrí medzi nenasýtené mastné kyseliny a tiež alfa-tokoferol, čo je prírodný antioxidant.

Produkt bez umelých konzervačných látok a alergických vôní!
Aktualizovaný pred 2 týždňami
3 zobrazenia od 25. jan 2016
14,40 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio baby telové mlieko pure elements,
Bio baby telové mlieko pure elements,