Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.

Vedierko na kupanie Shantala

Kúpacie vedierko Shantala

Anatomicky tvarované kúpacie vedierko Shantala pre väčší pocit bezpečia pre Vás a Vaše bábätko.

Kúpacie vedierko Shantala je prispôsobené novorodencom od 0 do 6mesiaov, dovoľuje príjemné kúpanie v deťom blízkej polohe-ako v brušku maminky. Kúpacie vedierko môže byť umiestená do optimálnej výšky a šetriť tak rodičom chrbticu. Vďaka premyslene designovaným tvarom je dieťa ponorené až nad úroveň ramien vo vode, ktorá zostáva dlhšie teplá.

Kúpacie vedierko Shantala Baby má celú radu výhod ako pre dieťa, tak pre rodičov.

Pre deti:

Vo svojom kúpacom vedierku Shantala novorodenci spočívajú v podobnej polohe ako v prenatálnom období, to ich upokojuje a cítia sa šťastne a spokojne. Veľký priestor je naopak znepokojuje. Môžu si vybrať pozíciu, ktorá im najviac vyhovuje a nie sú obmedzované ležaním na plocho ako v obyčajnej vaničke.

Dieťa sa nemusí báť potopiť i jeho malé nožičky vždy nájdu oporu okolo dna nádoby.

Nehrozí riziko nachladnutia. Pri kúpaní v kúpacom vedierku Shantala Baby sú totiž kompletne ponorené a obklopené teplou vodou.

Pre rodičov:

Rodičia sa vďaka tomu, že kúpacie vedierko je možné postaviť do takej úrovne, ktorá im najviac vyhovuje, vyhnú bolesti chrbtice.

Kúpacie vedierko dáva pri kúpaní dieťaťa optimálnu oporu rukám. V Shantala Baby zostáva voda dlhšie teplá. Je ľahšie ju plniť i vylievať. Je jednoduchšie ju prenášať, pokiaľ je naplnená vodou. Je stabilná a neprevrhne sa. K svojmu uskladneniu nepotrebuje mnoho miesta.

Parametre

Parameter Hodnota šírka 42 cm dĺžka 42 cm výška 35 cm
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
2 zobrazenia od 4. sep 2021
8 €6 €
pawla26    Pezinok
Vitajte v mojom bazáriku. Postupne budem pridávať veci po sebe, manželovi alebo po dcérke, ktoré by mohli slúžiť ešte ďalej.

Nebojte sa nehryziem,ak máte o niečo záujem, môžeme sa ešte dohodnúť na cene.

Pri všetkom platí, že preferujem osobný odber v Pezinku. Viem však pripadne zabezpečiť aj Bratislavu, či miesta na trase BA-MT. Snažím sa vyjsť v ústrety aby ste mali šancu vec vopred vidieť. V pripade posielania poštou tovar späť neberiem (pýtajte si rozmery, fotky, atď..). Preferujem platbu vopred na účet. Dobierku len v prípade zaslania poštovného vopred (mám naozaj zlé skusenosti s dobierkami)
Zobraz celé podmienky
Vedierko na kupanie shantala,
Vedierko na kupanie shantala,