Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Použitý tovar

Topánočky Protetika 22

Topánočky sú už viac opotrebované, stav ako na foto. Nie sú však zničené, stále využiteľné na ihrisko alebo na dvor. Vnútorná dĺžka cca 13,7cm. Cena samostatne 2,50€ alebo ich pridám grátis pri kúpe iných topánočiek z môjho bazárika.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
44 zobrazení od 6. máj 2020
2,50 €
domidb64    Bratislava - Dúbravka
Ahojte, vitajte v mojom bazáriku 🙂 Prosím pred nákupom si vždy prečítaje podmienky predaja, aby sme sa neskôr vyhli nedorozumeniam.

Veci sa snažím popísať čo najdetajlnejšie, ale v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte, napíšte mi a ja sa vám v čo najkratšom čase pokúsim odpovedať. Ak by sa stalo, že vám náhodou dlhšie neodpisujem, napíšte mi ešte raz, môže sa stať že práve neviem kde mi hlava stojí a jednoducho som zabudla odpovedať, aj ja som len mama 🙂

Vecičky posielam až po prevode peniažkov na účet plus k cene si treba prirátať poštovné podľa cenníka SP (ak v inzeráte nie je uvedené inak).
!DÔLEŽITÉ! Máte možnosť vybrať si obyčajné alebo doporučené poštovné. Berte ale, prosím, na vedomie, že za obyčajné zásielky NEZODPOVEDÁM. Tj. pri prípadnej strate balíčka žiadnu kompenzáciu odo mňa nečakajte. Preto odporúčam posielajte si balíčky doporučene, tak mám potvrdenie o odoslaní aj ja aj vy a prípadnú stratu rieši pošta.
Ideálne bude ak mi výber poštového napíšete hneď, urýchli sa tak aj celý obchod 🙂

Pri priamom vklade na účet je potrebné prirátať si k cene ešte 1€. To je poplatok banky, ktorý strhávaju mne z účtu.

Na poštu chodím podľa potreby, zvyčajne sa snažím odoslať balík do 1-2 dní od prijatia platby. Výnimočne to môže trvať aj dlhšie, o tom však vždy upozorním kupujúcu v správe.

Osobný odber je možný v Bratislave -Dúbravke, po dohode a len pri vážnom záujme aj v Trenčíne alebo Košiciach.

Na cenách sa väčšinou vieme dohodnúť, avšak prosím naozaj aspoň základy slušného jednania 🙂 Snažím sa pri cenách vždy zohľadniť pôvodnú cenu a stav. Pri niektorých veciach si preto vyhradzujem právo už ďalšie zľavy nedávať.

Ak sa záujemca neozve do dvoch dní bez udania dôvodu, tovar posúvam ďalej.

Ďakujem za pochopenie a teraz už príjemné nakupovanie prajem 🙂
Zobraz celé podmienky
Topánočky protetika 22, protetika,22
Topánočky protetika 22, protetika,22
Topánočky protetika 22, protetika,22
Topánočky protetika 22, protetika,22
Topánočky protetika 22, protetika,22
Topánočky protetika 22, protetika,22