Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Balerínky

Ponúkam topánočky, my sme ich mali vždy na fotenie do školky
vidno tam nosenie, spodok je trošku zožknutý, a strieborná farba trošku ošúchána
Dlzka je 15 ale na nozicku tak 14.5
Aktualizovaný pred 2 dňami
2 zobrazenia od 12. apr 2019
5 €
evkas1311    Hriňová (okres Detva)
Milé maminky,
ďakujem Vám, že ste nahliadli do môjho bazáriku a tiež obchodíku nových vecí. Nachádzajú sa tu vecičky po mojich detičkách, nosené, v dobrom stave a taktiež som sa rozhodla pridávať a predávať veci úplne nové pre maminky, a slečny. Sú zabalené v originál obale. samozrejme ak vec mamičke nesadne, vymením za inú veľkosť alebo vrátim peniaze. všetko je o dohode.to sa týka úplne nových dámskych vecí, použitých detských vecí nie.
Ku každej veci je popis, ak má aj nejaké mierne poškodenie, je to poznačené. Vecičky predávam za symbolické ceny, nakoľko rada urobím druhým mamičkám radosť, pretože sama viem, ako je fajn nakúpiť na modrom koníku. Po pripísaní peniažkov na účet balíček hneď posielam. (ak vkladáte priamo, prosím pripočítať 0,50 poplatok, ktorý si účtuje banka). Prosím uviesť meno do poznámky. Tovar je na predaj v ponuke až dovtedy,pokiaľ sa vyslovene nedohodneme na obchode a nedostanem od vás správu, že ste urobili prevod peňazí. Ak dlhšie nereagujete na môj e-mail s číslom účtu na úhradu peňazí, posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi. Ak by ste sa čokoľvek chceli opýtať , rada odpoviem a samozrejme na požiadanie premeriam vecičky. Kedže sa v mojom bázariku jedná aj o použitý tovar, tak sa na tieto veci sa nevzťahuje reklamácia, veci späť neberiem! Poštovné účtujem podla taríf SLP, pošlem aj obyčajne po dohode, ale neručím za stratu.
Číslo účtu:
SK 56 0200 0000 0023 1238 7856.
Budem sa veľmi tešiť ak vás moje vecičky potešia a urobia radosť vašim ratolestiam a taktiež nové dámske veci, ktoré vás urobia krajšou.
Zobraz celé podmienky
Balerínky, lasocki,23
Balerínky, lasocki,23