Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Papučky v top stave

Nosené, ale v top stave. Farba a la vyprané džínsy. Bez fĺakov, či poškodenia. Nosené iba na doma. VD je cca 13,5 cm.Cena bez pošty, alebo osobný odber v BA. Ak sú otázky, skĺudom píšte dámy.
Aktualizovaný pred 6 dňami
235 zobrazení od 3. sep 2018
9 €
nostress    Bratislava - Karlova Ves
Milé mamičky a oteckovia,
ďakujem, že ste navštívili môj bazárik. Ponúkam výlučne naše veci, ktoré sú buď nenosené, alebo v nosenom ale stále v skvelom stave a teda určite ešte niekomu poslúžia a urobia radosť. Nakupujem prevažne v obchodoch ako H&M, C&A, F&F, Zara, Reserved, Next, Geox, RAK, Pepco, KIK, Protetika a podobne, žiadne trhoviská.
Sme nefajčiarska domácnosť, bez zvieratiek a veci predávam umyté a oprané v detskom prášku.
Sama nakupujem od mamičiek na MK a preto sa snažím o detailný popis a fotografie, aby ste vedeli, čo kupujete. Avšak ak by niečo nebolo jasné, opýtajte sa. Rada vám odpoviem, doplním informácie, premeriam ešte raz, aj pre mňa je to pri nákupe dôležité a chcem sa vyhnúť sklamaniam.
Osobný odber je možný iba v rámci Bratislavy. Nenahnevám sa, ak prídete a vyskúšate a vecička nesadne, sama viem, aké je to náročné napr. pri kúpe obuvi.
Balíčky posielam po pripísaní sumy na účet (SK7709000000000174825694) jeden krát týždenne. Ak to ponáhľa, prosím napíšte mi to, urobím všetko, aby ste boli spokojné.
K cene si treba pripočítať aj poštovné, ktoré si vyberiete sami na stránke Slovenskej pošty viď http://cennik.posta.sk/. Ak si nezvolíte poštu doporučene a iba obyčajne, rešpektujem to, ale za stratu zásielky NEZODPOVEDÁM!
List do 500g:
2. trieda 0,95eur, doporučene 1,70eur.
1. trieda 1,15eur, doporučene 1,90eur
Zaslaný tovar NEBERIEM SPäŤ, preto prosím radšej sa ma všetko spýtajte, dva krát merajte a raz nakupujte :). Sme na bazári, nie v e-shope firmy. Veci prosím ani NEVYMIEŇAM.
Želám príjemné nakupovanie. Silvia
Zobraz celé podmienky
Papučky v top stave, superfit,22
Papučky v top stave, superfit,22
Papučky v top stave, superfit,22