Inzerát je exspirovaný.
Vlastná výroba

Hačkované topánočky z ovčej vlny

Háčkované topánočky/capačky pre bábatko v krásnej menlivej petrolejovej/tyrkysovej farbe. Papučky sú vyrobené zo 100% čistej ovčej vlny, napriek tomu sú krásne mäkkučké a nepichajú. Sú ako stvorené do chladnejšieho počasia, zahrejú nožičky Vášho bábatka v kočíku, ale aj v šatke alebo nosiči.

Ovčia vlna má skvelé termoregulačné vlastnosti, je antibakteriálna, dokáže účinne regulovať teplotu, absorbovať či odvádzať vlhkosť.

Vlnené vlákno neprechádza pred vlastným farbením žiadnou zvláštnou chemickou úpravou, vlna je iba vymývaná a následne prechádza bežným procesom farbenia. Prirodzené vlastnosti vlákna teda zostávajú v maximálnej miere zachované, rovnako ako tvarová stálosť a výrazná štruktúra.

Papučky sú uhačkované z priadze, ktorá má Oeko-Tex® certifikát

Na fotkách veľkosť do cca 6 mesiacov - vn. dĺžka papučky je cca 10,5 cm. Na želanie vyrobím akejkoľvek veľkosti či farbe.

SKLADOM VEĽKOSŤ 3-6 MESIACOV - 10,5 CM VN. DĹŽKA - ostatné veľkosti na objednávku
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
178 zobrazení od 30. aug 2018
11 €
lili1809    Martin
Ahojte, vitajte u mňa v bazáriku. Vecičky predávam po svojej dcérke a synovi, väčšinou minimálne nosené. Posielam doporučenou poštou 1. alebo druhou triedou. Po dohode a dobrých hodnoteniach záujemkyne je možné dohodnúť sa aj na obyčajnom poštovnom, v tom prípade je to však na riziko kupujúcej. Balíčky odosielam po pripísaní peniažkov na účet. Vecičky ktoré sú vlastnej výroby sú na objednávku, čakacia doba závisí od počtu objednávok, zvyčajne je to cca 1 týždeň, pri súpravách s vyšším počtom kusov cca 3 týždne.. Príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Hačkované topánočky z ovčej vlny, 17 / 18
Hačkované topánočky z ovčej vlny, 17 / 18
Hačkované topánočky z ovčej vlny, 17 / 18