Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 6×

Draha znacka primigi

kvalitne cizmy s hore-tex membranou, nepremokave. aktivne nosene, avsak dobry noseny stav. velk 34, vn. dlzka 21,8. predam za 23-+ posta
Aktualizovaný pred 3 dňami
168 zobrazení od 11. sep 2020
23 €
kivisale    Bratislava - Staré Mesto
Ahojte,

na úvod ihneď poviem, že:

1. Veci sú značkové, kvalitne, nové, zánovné, vo výbornom alebo ozaj dobrom nosenom stave. ZIADNE FAKES - nepodporujem a neuznavam! Z predaja na MK nežijem, predávam len preto, že som skončila s obdarúvaním.

2. Môj názor na zľavy na moje ceny:
V obchode mne zadarmo nič nedajú, ale predaju za peniaze, pri čom "za babku" to nie je /aspoň ja takú skúsenosť v značkových predajniach
nemám!/.... Moje ceny sú zlomkové oproti skutočne zaplateným, aj v tých zlomkoch /hlavne keď boli veci nosené/ zohľadňujem, že už nie sú nové, aj keď sú ako nové... Ozaj za tieto ceny v obchode nekúpite... Neverite? Tak to skúste v obchode :-) .... Ale!!!!!! - sa spýtať na rozumnú zľavu - Vám nikto nebráni, je to Vaše právo! Pýtajte sa.... Zvážim si Vašu ponuku!

3. Veci späť neberiem, preto sa pýtajte. Odpovedám.

4. Stav na foto zodpovedá skutočnosti /sem-tam sa mi nepodari odfotiť ta reálna farba, ale o tom napíšem/.

5. O výmenu nemám záujem, ale pozrieť Vašu ponuku môžem, prečo nie? Vopred počítajte s tým, že len pozriem....

6. Veci sa posielajú 1-2 krát do týždňa /ako sa mi podarí/, ALE -- až PO NABEHNUTÍ PENIAZI na môj účet. Prosím Rešpektujte to! OPAKUJEM ---- na poštu sa chodieva 1-2 krát do týždňa - sorry, viac sa nedá - práca, školy, krúžky, a iné príjemné životne zážitky a povinné a nepovinné životné záležitostí ... Tak to je v každej normalnej domácnosti a rodine.... Môj Život ozaj nie je o Modromkoniku.sk... Prosím rešpektujete to!

7. číslo 6 nie je mi sympatické, preto ako 7 - chápem že sa zijde každý cent, ale PROSÍM-PROSÍM-PROSÍM nešetrite na doporučených zásielkách. Na neušetrenymi par centov na poštovnom sa Šetrime navzájom - čas, nervy, nespokojnost, nepríjemný pocit a td..! Kvôli Vami ušetreným par centom na poštovnom ozaj odmietam a NEBUDEM behať po poštách, nehovoriac o tom že obyčajnú listovú zásielku nie je možné vyhľadať..

Ďakujem že si rozumieme a prajem Vám príjemné a nerušené nakupovanie a radosť s kúpených veci práve u nás!
Zobraz celé podmienky
Draha znacka primigi, primigi,34
Draha znacka primigi, primigi,34
Draha znacka primigi, primigi,34
Draha znacka primigi, primigi,34