Použitý tovar

Zimné topánky

Posúvam ďalej zimné čižmičky pre chlapca veľ. 27 (vnútorná dĺžka 17 cm-meraná vložka). Syn ich mal obuté pár krát , nechcel ich nosiť lebo mu boli úzke, no aj tak stihol urobiť zopár škrabancov, vid foto. Vo vnútri na jazyku sú jeho iniciály kvôli škôlke,na požiadanie skúsim vydrhnúť :)
Inak sú teplučké.
Cena 5 eur plus pošta
Aktualizovaný pred 5 dňami
56 zobrazení od 1. okt 2019
8 €5 €
peja65    Liptovský Mikuláš
Ahojte všetci nakupujúci :),
teší ma, že ste prejavili záujem o niektoré z mojich vecičiek v bazári. Vecičky sa snažím nafotiť a popísať naozaj reálne a na prípadné chyby sa snažím upozorniť v popise a aj fotkou. Nikoho nechcem oklamať a zavádzať, lebo ani mne by sa to nepáčilo. Poprosím vás, ak prejavíte záujem o niečo z bazáru, tak so mnou komunikujte, nemám rada ak čakám na odpoveď dlho (aj ja mám detičky,malé). Nenahnevám sa ak mi poviete nie nemám záujem, je to úplne normálne, že ste našli niečo lepšie, lacnejšie atď...len mi to dajte vedieť !!! Nebudem čakať na odpoveď dlhšie ako dva dni (ak mi nepoviete, že mám ešte počkať) - potom posúvam tovar ďalej.
Rada odpoviem na všetky otázky, veci premeriam, poprípade pofotím ,verím, že sa určite budeme vedieť dohodnúť na všetkom. Ceny sú naozaj prispôsobené ich stavu, čiže nezjednávam. Uvedené sú bez poštovného, takže je na Vás akým spôsobom budete chcieť tovar poslať :-). Cenník nájdete na webe Slovenskej pošty. Neručím za škody a straty spôsobené poštou. Na dobierku neposielam. Vecičky posielam po uhradení peniažkov na účet. Tovar zoberiem späť len ak naozaj nájdete chybu, ktorú som neuviedla. Posledná vec, o čo vás poprosím je spätná väzba, čiže keď vám tovar príde dajte mi vedieť, či prišiel v poriadku, či ste spokojní.
Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie :-)

Jana
Zobraz celé podmienky
Zimné topánky, lupilu,27
Zimné topánky, lupilu,27
Zimné topánky, lupilu,27
Zimné topánky, lupilu,27
Zimné topánky, lupilu,27