Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Zimné čižmy

Ľahké zimné topánky/čižmy zn. Superfit pre chlapca v čiernej farbe (v skutočnosti sú tmavšie než na foto, foto dosť skresľuje) na donosenie. Špičky sú trochu oškreté (opäť je to na foto výraznejšie než v skutočnosti). Suché zipsy držia slabšie, resp. príliš ľahko sa odliepajú,ale keď som ich "silou"ponaťahovala tak držali. Aj synovi na nohe keď ich minulý rok nosil..Topánky sú vyčiatené, naimpregnované. VD = 19,5 cm

Cena 5 eur plus pošta

Doporučene II. tr. 2,00eur
Doporučene I. tr. 2,20 eur
Obyčajné poštovné II. tr. 1,10 eur
Obyčajné poštovné I. tr. 1,30 eur
Aktualizovaný pred 3 dňami
23 zobrazení od 20. jan 2020
10 €5 €
peja65    Liptovský Mikuláš
Ahojte všetci nakupujúci :),
teší ma, že ste prejavili záujem o niektoré z mojich vecičiek v bazári. Vecičky sa snažím nafotiť a popísať naozaj reálne a na prípadné chyby sa snažím upozorniť v popise a aj fotkou. Nikoho nechcem oklamať a zavádzať, lebo ani mne by sa to nepáčilo. Poprosím vás, ak prejavíte záujem o niečo z bazáru, tak so mnou komunikujte, nemám rada ak čakám na odpoveď dlho (aj ja mám detičky,malé). Nenahnevám sa ak mi poviete nie nemám záujem, je to úplne normálne, že ste našli niečo lepšie, lacnejšie atď...len mi to dajte vedieť !!! Nebudem čakať na odpoveď dlhšie ako dva dni (ak mi nepoviete, že mám ešte počkať) - potom posúvam tovar ďalej.
Rada odpoviem na všetky otázky, veci premeriam, poprípade pofotím ,verím, že sa určite budeme vedieť dohodnúť na všetkom. Ceny sú naozaj prispôsobené ich stavu, čiže nezjednávam. Uvedené sú bez poštovného, takže je na Vás akým spôsobom budete chcieť tovar poslať :-). Cenník nájdete na webe Slovenskej pošty. Neručím za škody a straty spôsobené poštou. Na dobierku neposielam. Vecičky posielam po uhradení peniažkov na účet. Tovar zoberiem späť len ak naozaj nájdete chybu, ktorú som neuviedla. Posledná vec, o čo vás poprosím je spätná väzba, čiže keď vám tovar príde dajte mi vedieť, či prišiel v poriadku, či ste spokojní.
Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie :-)

Jana
Zobraz celé podmienky
Zimné čižmy, superfit,30
Zimné čižmy, superfit,30
Zimné čižmy, superfit,30
Zimné čižmy, superfit,30