Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Balerínky a darček

nosené, na balerínkach bola ešte taká gumka čo drží nôžku ale dcérku tlačila tak sme ju odstrihli...myslím, že to nevadí :)
Aktualizovaný pred 1 týždňom
82 zobrazení od 14. jún 2017
5 €2 €
simajl    Levice
Po zlej skúsenosti na DOBIERKU neposielam!!!


Ahojte mamičky aj ne-mamičky:)som rada, že ste nakukli. Snažím sa pridať popis vecí , aký je skutočný stav. Uprednostňujem platbu vopred na účet. Cena a ostatné veci, sú vecou dohody. Tak sa na vás teším:)

Bazárik mám so sestrou...vždy sa dá dohodnúť, posúvame väčšinou veci, ktoré nám zaberajú miesto a už nepotrebujeme a cenu zohľadňujeme k tomu, že je to mamičkovská stránka, nie BIZNIS, takže DOHODA ISTÁ!!!
Ale máme jednu podmienku, pýtajte si premeranie, viac foto ale čo určite NIE! je vracať tovar kvôli tomu, že sa mi nepáči, je mi to malé a pod....toto nie je BONPRIX!!!pokiaľ došlo k tomu, že tovar má poškodenie a ja som si to nevšimla... som ochotná dať finančnú kompenzáciu alebo kompenzáciu iným tovarom ale TOVAR späť NEBERIEM!!preto prosím zvážte kúpu. Ďakujem.
Na poštu chodievať iba pondelky a piatky, z práce sa mi iné dni uvoľniť nedá.
Ospravedlňujem sa, ak hneď neodpíšem ale mám dve malé deti a nie vždy sa mi sem dá prísť...bazár mám so sestrou tak pokiaľ som aj prihlásená, nemusím to byť ja ale sestra...

pre urýchlenie komunikácie moje č. ú. SK2902000000002537127254
Zobraz celé podmienky
Balerínky a darček, deichmann,25
Balerínky a darček, deichmann,25
Balerínky a darček, deichmann,25