Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Kárované BALERÍNY v.26

Bordovo-biele látkové kárované BALERÍNY značky Lela Rose veľkosti 26 (výrobca uvádza 9). Majú mašličku, tvorená špička, gumička cez chodidlo. Zachovalý nosený stav. V prípade vážneho záujmu môžem premerať.
Aktualizovaný pred 1 hodinou
69 zobrazení od 22. jan 2018
2,50 €
Oznam od predajcu: 4 ZA 3 ! Kúp 4 veci a 4.kus (=najlacnejší) je gratis !
inaurisr    Bratislava - Rača
Vitajte !
V prípade vážneho záujmu nemám problém hocičo premerať či ešte viac fotiť. Pridané fotky sú všetky reálne, prípadné nedostatky sa snažím vždy uviesť.

Ak prejavíte záujem alebo chcete presné rozmery - to ešte nepovažujem za dôvod pozastaviť inzerát a rezervovať ho pre vás. Urobím tak keď sa dohodneme na platbe a doručení.
Rovnako pre mňa platí, že veci berie ten kto prvý zaplatí, nie iba prisľúbi platbu. Ak viac ako deň neodpovedáte- uprednostním kupujúceho, ktorý najrýchlejšie komunikuje. Za výnimku považujem prípady, keď sa dopredu na niečom dohodneme.
Ak si KÚPU ROZMYSLÍTE, samozrejme to akceptujem, avšak považujem za SLUŠNÉ OZNÁMIŤ MI TO!

Je možný aj osobný odber po dohode, inak samozrejme poštou podľa aktuálneho cenníka SP, je online pre každého k nahliadnutiu. Z vlastných skúseností doporučene, vtedy o balíku mám potvrdenie o podaní. Ak chcete odoslať obyčajnou poštou - tak na vašu zodpovednosť, skutočné doručenie nedokážem zaručiť, zvážte to. Na dobierku neposielam. Tovar nevymieňam za iný, neberiem späť (predpokladám, že dospelá osoba dokáže zvážiť kúpu). CENY SÚ UVEDENÉ BEZ POŠTOVNÉHO. Balík posielam až po prevode sumy na môj účet.

Láskavo moje CENY REŠPEKTUJTE a nepokúšajte sa "vyjednávať ako na trhu". Ak sama uznám za vhodné tak cenu v inzeráte znížim.

Poteší ma, ak zanecháte hodnotenie ako spätnú väzbu o našom spoločnom "obchodovaní" :-) a ja to samozrejme urobím bez problémov tiež.

Ak máte otázky pýtajte sa, ak stihnem určite odpoviem. Ďakujem, že ste mali na mňa čas ...
Zobraz celé podmienky
Kárované baleríny v.26, 26
Kárované baleríny v.26, 26
Kárované baleríny v.26, 26
Kárované baleríny v.26, 26